Jesteś tutaj: HomeRegion,,Stare baby i dziady” - poseł o starszych

,,Stare baby i dziady” - poseł o starszych

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne czwartek, 23 maj 2013 13:43

Od wielu lat spada poziom debaty publicznej, niechlubnie temu przyczyniają się portale społecznościowe, które umożliwiają publikowanie właściwie ,,czego nam się podoba”. Tą formę kontaktowania upodobał sobie między innymi poseł PO z naszego okręgu Jarosław Katulski, który pełni także funkcję wiceprzewodniczącego komisji zdrowia.

Parlamentarzysta wykorzystując serwis Facebook pozwolił sobie na szybki komentarz dotyczący dzisiejszej sejmowej debaty na temat In vitro. Właśnie skończyliśmy kolejna debatę  w sejmie nt in vitro. Jak zwykle pisowcy (i to “ stare baby i dziady “ chcieliby zabronić tej metody leczenia. Plota dyrdymały o naprotechnologii i zabójstwach zarodków – komentuje poseł Jarosław Katulski.

 

Tylko czy takiego języka oczekujemy w życiu publicznym, szczególnie od parlamentarzysty, którego zachowanie przekłada się na społeczeństwo? Nazywanie ludzi starszych wiekiem ,,starymi babami i dziadami” może świadczyć o braku szacunku do seniorów.

 

 

Kilka dni temu w rozmowie z nami europoseł Tadeusz Zwiefka krytycznie wypowiadał się o poziomie debaty publicznej w Polsce, zarzucając między innymi stosowanie słownictwa, którego parlamentarzysta jak nam powiedział – Nie jestem wstanie zaakceptować. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy