Jesteś tutaj: HomeRegionCo mają mecze reprezentacji do natężenia ruchu w polskich miastach?

Co mają mecze reprezentacji do natężenia ruchu w polskich miastach?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Regionalne piątek, 22 czerwiec 2018 00:15

Wynik meczu Polski z Senegalem wywoływać może pełen niedosyt, który przeżyło wielu Polaków kibicujących biało-czerwonym przed telewizorami. W takiej sytuacji naturalnym zjawiskiem jest zmniejszenie liczby pojazdów na drogach. Są tacy, którzy próbują nawet szacować skalę tego zjawiska.

 

Eksperci pracujący dla aplikacji mobilnej, nawigacyjnej Yanosik ujawnili dane dotyczące logowania się do systemów tej aplikacji w poniedziałek w godzinach 17:00 – 19:00 w stosunku do analogicznych godzin równe 7 dni wcześniej.

 

Wyniki w poszczególnych polskich miastach były różne. W Bydgoszczy w czasie meczu reprezentacji z Yanosika korzystało o 43% mniej użytkowników niż o tej samej porze tydzień wcześniej. W Toruniu wynik ten był podobny.

 

Podczas meczu Polska -Senegal na terenie kraju odnotowaliśmy ogólny spadek użytkowników zalogowanych do systemu Yanosik o 37 proc. Oznacza to, że znaczna część Polaków wybrała oglądanie meczu zamiast jazdę samochodem – komentuje Julia Rachwalska, Yanosik - Dopiero po zakończeniu meczu statystyki wróciły do normy. Oznacza to, że kierowcy z całej Polski mocno zaangażowali się w kibicowanie polskiej drużynie podczas Mundialu 2018

 

W niedzielę Polska zmierzy się z Kolumbią. Będzie to można powiedzieć mecz o wszystko.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2020 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
          1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29  

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)