Jesteś tutaj: HomeRegionMarszałek wyda ponad 300 tys. złotych na reklamę w mediach

Marszałek wyda ponad 300 tys. złotych na reklamę w mediach

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Regionalne poniedziałek, 07 listopad 2016 10:00

Firma BRINGMORE ADVERTSING z Chorzowa przeprowadzi kampanie reklamową dotyczącą wydatkowania funduszy unijnych z Regionalnego Programu Operacyjnego na lata 2014-2020. Wykonawca zaoferował przeprowadzenie kampanii za ponad 332 tys. złotych.

Większość tych pieniędzy trafi do mediów z województwa kujawsko-pomorskiego. Od dłuższego czasu podnoszony jest zarzut, iż Urząd Marszałkowski przez płatne ogłoszenia kupuje sobie przychylność mediów. Ten zarzut kierowany jest również do mediów, gdyż w ostatnim czasie byliśmy świadkami jak TVP Bydgoszcz, w której dużej mierze reklamuje się Urząd Marszałkowski, niezbyt dużo uwagi poświęca się niesprawiedliwej polityce marszałka wobec Bydgoszczy.

 

Przed tygodniem radny wojewódzki Andrzej Walkowiak postulował na sesji sejmiku zarzut, że rozdawanie redakcjom mięsa gęsiego służy zdobywaniu politycznej przychylności redakcji.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja