Jesteś tutaj: HomeRedakcjaWyrzyskPodpisy prawie zebrane

Podpisy prawie zebrane

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Wyrzysk niedziela, 04 listopad 2012 17:04

Na dzień 2 listopada zebrano 1073 podpisy poparcia pod referendum w sprawie odwołania burmistrz Marii Bratkowskiej z pełnionej funkcji – informuje nas Łukasz Michałek z komitetu referendalnego.

 

Żeby referendum doszło do skutku potrzeba niecałe 1200 zweryfikowanych podpisów, czyli 10% uprawnionych osób do głosowania w gminie. Na zebranie podpisów komitet referendalny ma jeszcze ponad miesiąc czasu.

 

Pod wnioskiem o skrócenie kadencji burmistrz Bratkowskiej podpisują się głównie młodzi ludzie, mniej chętni wobec inicjatywy są już seniorzy. Młodzi mieszkańcy gminy zarzucają obecnym władzom, że Wyrzysk stoi w miejscu, nie pojawiają się inwestorzy, a młodzi ludzie za lepszym życiem udają się do Bydgoszczy lub Poznania, albo za granicę.

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy