Jesteś tutaj: HomePolecaneOczekujesz w obróbce materiałów precyzji, wszechstronności, a przy okazji jak najmniejszych kosztów? Skorzystaj z tej metody

Oczekujesz w obróbce materiałów precyzji, wszechstronności, a przy okazji jak najmniejszych kosztów? Skorzystaj z tej metody

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane piątek, 28 lipiec 2017 11:45

Laser to technologia, która już na dobre zawojowała wiele, często całkiem odległych gałęzi przemysłu. Nic w tym dziwnego – technologie laserowe niosą ze sobą wiele kluczowych dla obróbki wszelkich materiałów korzyści. Precyzja cięcia, wszechstronność zastosowania, czy minimalizacja strat surowca podczas procesu obróbki to tylko część tego, co może laser. Warto skorzystać z doświadczenia profesjonalistów, np. stąd gieciewalcowanie.pl/żeby przekonać się, co jeszcze można zyskać na takim rozwiązaniu.

 

Laser zawdzięcza swoją sławę przede wszystkim precyzji

Obróbka laserowa, w tym między innymi cięcie, to przede wszystkim niezwykła precyzja i dokładność sięgająca nawet 0,001 mm. Zatem, jeśli oczekujesz rezultatów procesu obróbki wyróżniających się doskonałą precyzją i dokładnością, postaw na technologie laserowe. Dzięki takiemu rozwiązaniu możesz uzyskać nie tylko znakomitą jakość wykończenia (nie wymagającego już dodatkowych prac) w postaci idealnie gładkich krawędzi obrabianego elementu, ale także precyzję w powtarzalności, uzyskiwaną nawet w wielkich seriach produkcyjnych. Laser pozwala na wytworzenie wielu, identycznych, a jednak wciąż precyzyjnych elementów, o doskonałym wykończeniu, także w sytuacji, gdy mamy do czynienie z trudnym, skomplikowanym i niestandardowym kształtem.

 

Technologie laserowe to nie tylko obróbka metali

Wszechstronność wykorzystania lasera jest imponująca. Dzisiejsze technologie obróbki wykorzystujące właściwości promieniowania laserowego znalazły zastosowanie między innymi w przypadku kruchej ceramiki, delikatnych tkanin, drewna, a także trudno obrabialnych diamentów. Laser pozwala na cięcie tam, gdzie konieczna jest precyzja operacji technologicznych, a także wydajność i szybkość. W przypadku wyżej wymienionych materiałów, metody konwencjonalne praktycznie zupełnie odchodzą w zapomnienie. Bezkontaktowy, czysty i podlegający praktycznie pełnej automatyzacji laser to bezkonkurencyjna przyszłość wielu gałęzi przemysłu.

 

Laserowa obróbka pozwala na ekonomiczne wykorzystanie surowca

Decydując się na laserową technologię w obróbce danego materiału, możesz liczyć na konkretne oszczędności w zakresie jego zużycia. Poprzez zastosowanie wąskiej szczeliny cięcia laserem, możliwe są do uzyskania znaczne oszczędności surowca, co ma istotne znaczenie nie tylko z ekonomicznego punktu widzenia. Wycinarka laserowa generuje poza tym mniejsze koszty finalne, niż ma to miejsce w przypadku konwencjonalnych metod obróbki materiałów.

 

Szukasz sposobu na precyzyjną, a jednocześnie wydajną obróbkę metali? Skorzystaj z najbardziej wszechstronnej, dokładnej i ekonomicznej metody.

Komentarze

 

 

Informacja epidemiologiczna

w kujawsko-pomorskim

 

- liczba przypadków potwierdzonych laboratoryjnie – 199

 

Stan na dzień 03.04.2020 r.:

- liczba osób hospitalizowanych – 156

- liczba osób aktualnie w kwarantannie – 11284

- liczba osób objętych nadzorem – 1150

 

- liczba pobranych próbek – 3030

 

źrodło: Wojewoda Kujawsko-Pomorski

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W dniu 31.03.2020 r skierowałem do Ministra Edukacji Narodowej interpelacje -apel o podjęcia pilnej decyzji o przesunięcie terminu przeprowadzenia w 2020 roku matur, egzaminów zawodowych i egzaminów ośmioklasistów na najbliższy możliwy termin po zakończeniu epidemii i po ustaniu zagrożenia epidemicznego wirusem COVID-Za chwilę przerwa świąteczna i po niej kończy się rok szkolny dla tegorocznych maturzystów