Jesteś tutaj: HomePolecaneW urodziny odwiedźcie profesora Ciekawskiego

W urodziny odwiedźcie profesora Ciekawskiego

Napisane przez  Administrator Opublikowano w Polecane wtorek, 29 listopad 2016 16:44

Organizacja imprezy urodzinowej dla młodej pociechy nie musi być wcale wielkim wyzwaniem. Wystarczy skorzystać z bardzo atrakcyjnej oferty Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park w Bydgoszczy. O niezapomniane wrażenia zadbają kreatywni i doświadczeni animatorzy.

Family Park w Bydgoszczy to doskonałe miejsce na zabawę urodzinową z udziałem przyjaciół naszego dziecka. Organizacja urodzin w Bydgoszczy nigdy nie była tak łatwa.

 

Centrum Zabaw Rodzinnych Family Park umożliwi spędzenie tego ważnego dla każdego dziecka poprzez połączenie zabawy z nauką. Dzięki temu wraz ze swoimi młodymi przyjaciółmi nasza pociecha będzie się nie tylko dobrze bawić, ale również może rozwijać swoje pasje. Być może obudzi przy tej okazji zamiłowanie no nauki i zdobywania wiedzy.

 

Ciekawą propozycją może być zatem skorzystanie z sali tematycznej profesora Ciekawskiego. W ramach zabawy korzystać można w niej ze ściany wspinaczkowej, samochodzików, armatek, czy kręgli. Family Park oferuje również szereg innych pokojów tematycznych.

 

Dla solenizanta oraz uczestników jego zabawy urodzinowej przewidziano również poczęstunek.

 

Komentarze

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Minął kolejny miesiąc pracy sejmowej. Działamy dla okręgu w sprawach strategicznych i dla jego mieszkańców, starając się pomóc w ich życiowych problemach. W tym miesiącu ruszyło biuro poselskie, do którego serdecznie zapraszam wszystkie osoby, które czują że powinny podzielić się swoimi przemyśleniami. W miesiącu lutym planuję uruchomić internetową platformę informacyjną, gdzie znajdą państwo wiele przydatnych informacji. W lutym kolejne dwa posiedzenia sejmu poświęcone między innymi ochronie zdrowia i kwestiami związanymi z emeryturami.

 

( Biuro Poselskie 85-075 Bydgoszcz ul.I Paderewskiego 28 /2)