Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: niedziela, 19 kwiecień 2020

Za trzy tygodnie najprawdopodobniej odbędą się wybory prezydenckie, choć z uwagi na pat polityczny nie można powiedzieć o tym ze stuprocentową pewnością. Dzisiaj najważniejszym pytaniem nie jest jednak kto wygra pierwszą turę, ale kto zajmie w niej drugie miejsce.

Opublikowano w Regionalne

Dzisiaj przypadają 674 urodziny Bydgoszczy. Rocznica nadania praw miejskich przez króla Kazimierza III Wielkiego to zawsze była okazja do refleksji nad przyszłością miasta. O aspiracjach Bydgoszczy rozmawiamy z byłym prezydentem Bydgoszczy Romanem Jasiakiewiczem, obecnie radnym wojewódzkim.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 19 kwiecień 2020 19:39

Dumni z Bydgoszczy w jej 674 urodziny [klip]

Dzisiaj przypada 674 rocznica dni, w którym król Kazimierz III Wielki nadał Bydgoszczy prawa miejskie. Miastu życzymy przynajmniej tysiąca lat, a jednocześnie czujemy się z niego dumni. Powodom do dumy poświęcony jest nasz klip.

Opublikowano w Bydgoszcz
niedziela, 19 kwiecień 2020 18:12

Zawierzyli Bydgoszcz Bożemu Miłosierdziu

Przed historycznym krzyżem przy Placu Piastowskim, który mieści się przed kościołem Najświętszego Serca Pana Jezusa od 99 lat, o godzinie 15 – w godzinie miłosierdzia – odbyła się modlitwa koronki do Bożego Miłosierdzia, a następnie według słów Jana Pawła II zawierzono świat, Europę, Polskę i Bydgoszcz Bożemu Miłosierdziu. We wspólnej modlitwie uczestniczyły osoby rozproszone po całym obszarze Placu Piastowskiego.

Opublikowano w Bydgoszcz

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu