Jesteś tutaj: HomeNakielskiArtykuły filtrowane wg daty: piątek, 17 kwiecień 2020

4 kwietnia w ,,Zbliżeniach” na antenie TVP Bydgoszcz ukazał się reportaż o funkcjonowaniu jednej z bydgoskich księgarni w czasie obostrzeń przeciw COVID-19. Materiał zyskał sławę po tym, gdy okazało się, że jeden z detali reportażu, flaga w kształcie tęczy została pozbawiona przy dalszej obróbce barw. Prezes Telewizji Polskiej informuje, że winę za to ponosi montażysta.

Opublikowano w Bydgoszcz

W czwartek minister Łukasz Szumowski zapowiedział, że maski ochronne będziemy musieli nosić do czasu wynalezienia lekarstwa lub wdrożenia do powszechnego użytku szczepionki. Ta wypowiedź ożywiła w mediach społecznościowych wpisy sugerujące teorie spiskowe – Chcą zaszczepić nas wszystkich – szczepionki mają służyć albo depopulacji ludzkości poprzez pogorszenie naszej odporności, albo wszczepiania nam mikroczipów, w czym niektórzy widzą nawiązanie do Apokalipsy św. Jana.

Opublikowano w Magazyn

Wprowadzone przez rząd obostrzenia przeciwko rozpowszechnianiu się COVID-19 u coraz większej liczby osób wywołują rozgoryczenie. Mało kto się jednak buntuje, bowiem zdajemy sobie sprawę za zagrożenia epidemicznego. W tym trudnym czasie posłowie, w szczególności partii rządzącej, powinni dawać dobry przykład.

Opublikowano w Regionalne

Od kilku dni kto może siedzi w domach, w centrum Bydgoszczy działają tylko nieliczne lokale gastronomiczne, oferujące zgodnie z przepisami usługi na wynos. Od czasu do czasu pojawiają się na Starym Rynku pojedyncze osoby.

Opublikowano w Bydgoszcz

Lutowa sesja Rady Miasta Bydgoszczy zapamiętana została z awantury polityczne przy okazji procedowania apelu zaproponowanego przez Koalicję Obywatelską. Apel radni głosami koalicji przyjęli, zaś dosłownie tuż po Wielkanocy odpowiedzi bydgoskiemu samorządowi udzielił wiceminister zdrowia.

Opublikowano w Bydgoszcz

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu