Jesteś tutaj: HomeNakielskiUciekał za granicę ze skradzionymi samochodem

Uciekał za granicę ze skradzionymi samochodem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki wtorek, 18 grudzień 2012 17:45

W powiecie nakielskim zakończyła się ucieczka 30-latka, który skradzionym crafterem chciał uciec wraz z ładunkiem i pieniędzmi wartymi 130 tysięcy złotych za granice Rzeczypospolitej.

W piątek rano w miejscowości Strzygi w powiecie brodnickim doszło do kradzieży pojazdu i ładunku. Właściciel poinformował policjantów, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Według przypuszczeń mundurowych złodziej zmierzał w kierunku Szczecina by tam opuścić terytorium kraju.

 

O tych zamiarach poinformowano między innymi policjantów z powiatu nakielskiego, który podejrzanie wyglądający pojazd zatrzymali przy drodze krajowej nr 10. Kierowca został zatrzymany i przekazany w ręce brodnickich policjantów. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Warte obejrzenia

« Luty 2019 »
Pon Wto Śro Czw Pią Sob Nie
        1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28      

Kosma Złotowski

  • Wykonawca trzech odcinków S-5 chce większej zapłaty

    Włoska firma Impresa Pizzaroti chce zwiększenia wartości realizowanego w ramach budowy drogi ekspresowej S-5 kontraktu. Impresa Pizzaroti wygrała przetarg na realizację trzech odcinków w województwie kujawsko-pomorskim: Białe Błota – Nowe Marzy – Dworzyskowo; Dworzyskowo – Aleksandrowo oraz Białe Błota – Szubin.

  • Czy będzie przetarg na przewozy kolejowe w kujawsko-pomorskim?

    Radny Michał Krzemkowski odnosząc się do zapowiedzi medialnych wyraził pogląd, że ogłaszanie przetargu na obsługę połączeń kolejowych w województwie to zły pomysł i Zarząd Województwa powinien dalej powierzać usługę państwowo-samorządowym Przewozom Regionalnym. Zdaniem marszałka Piotra Całbeckiego decyzja o przetargu ostatecznie jeszcze nie zapadła.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.