Jesteś tutaj: HomeNakielskiUciekał za granicę ze skradzionymi samochodem

Uciekał za granicę ze skradzionymi samochodem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki wtorek, 18 grudzień 2012 17:45

W powiecie nakielskim zakończyła się ucieczka 30-latka, który skradzionym crafterem chciał uciec wraz z ładunkiem i pieniędzmi wartymi 130 tysięcy złotych za granice Rzeczypospolitej.

W piątek rano w miejscowości Strzygi w powiecie brodnickim doszło do kradzieży pojazdu i ładunku. Właściciel poinformował policjantów, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Według przypuszczeń mundurowych złodziej zmierzał w kierunku Szczecina by tam opuścić terytorium kraju.

 

O tych zamiarach poinformowano między innymi policjantów z powiatu nakielskiego, który podejrzanie wyglądający pojazd zatrzymali przy drodze krajowej nr 10. Kierowca został zatrzymany i przekazany w ręce brodnickich policjantów. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

  • Mocny przyrost zachorowań na COVID-19 w kujawsko-pomorskim

    W sobotę Ministerstwo Zdrowia poinformowało o 843 nowych przypadkach COVID-19 w Polsce, z czego 24 przypadkach w województwie kujawsko-pomorskim. Tak dużego dziennego przyrostu nie mieliśmy w naszym województwie od dawna – właściwie od fazy rozwoju epidemii w marcu.

    Etykiety: covid19
  • Abp Gądecki apeluje do wiernych o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw

    W poczuciu odpowiedzialności za życie i zdrowie Polaków, apeluję ponownie do wszystkich wiernych o ścisłe przestrzeganie zaleceń służb sanitarnych, a zwłaszcza o zakrywanie ust i nosa podczas nabożeństw religijnych - podkreślił przewodniczący Konferencji Episkopatu Polski abp Stanisław Gądecki.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu