Jesteś tutaj: HomeNakielskiUciekał za granicę ze skradzionymi samochodem

Uciekał za granicę ze skradzionymi samochodem

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Krajna i Pałuki wtorek, 18 grudzień 2012 17:45

W powiecie nakielskim zakończyła się ucieczka 30-latka, który skradzionym crafterem chciał uciec wraz z ładunkiem i pieniędzmi wartymi 130 tysięcy złotych za granice Rzeczypospolitej.

W piątek rano w miejscowości Strzygi w powiecie brodnickim doszło do kradzieży pojazdu i ładunku. Właściciel poinformował policjantów, którzy natychmiast rozpoczęli poszukiwania. Według przypuszczeń mundurowych złodziej zmierzał w kierunku Szczecina by tam opuścić terytorium kraju.

 

O tych zamiarach poinformowano między innymi policjantów z powiatu nakielskiego, który podejrzanie wyglądający pojazd zatrzymali przy drodze krajowej nr 10. Kierowca został zatrzymany i przekazany w ręce brodnickich policjantów. Grozi mu kara 5 lat pozbawienia wolności.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.