Jesteś tutaj: HomeNakielskiTrwa budowa parkingów w Nakle

Trwa budowa parkingów w Nakle

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Krajna i Pałuki środa, 05 grudzień 2012 20:40

Zarząd Dróg Wojewódzkich we współpracy z gminą Nakło przebudowuje parking przy ulicy Poznańskiej. Ma to pozwolić na zwiększenie liczby miejsc parkingowych.

Plany ZDW zakładały ukończenie inwestycji do końca 2012 roku, jeżeli jednak pozwolą na to warunki pogodowe, to inwestycja dobiegnie końca jeszcze w tym tygodniu. Jeżeli jednak pojawią się silniejsze przymrozki, to inwestycja może się przedłużyć.

 

Budowa miejsc parkingowych w centrum Nakła była oczekiwana przede wszystkim przez kierowców. – Dlatego wspólnie z gminą zdecydowaliśmy się przebudować jeden z placów przylegających bezpośrednio do DW nr 241 na parking – wyjaśnia Sebastian Borowiak, zastępca dyrektora Zarządu Dróg Wojewódzkich w Bydgoszczy.

ZDW do końca roku planuje wybudować także zatoki autobusowe przy drodze wojewódzkiej nr 246 łączącej Nakło z Kcynią. Ta inwestycja ma pozwolić na zwiększenie bezpieczeństwa.

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

O drodze S-10 Bydgoszcz-Torun w Sejmie RP 28.05.2020 ... Kto mydli oczy mieszkancom Kujaw i Pomorza Minister Schreiber czy Minister Infrastruktury /posłuchajcie/

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 29 maja 2020
O drodze S-10
  • Sprzedaż i zakup samochodu zgłosimy przez internet

    Po tym jak w ramach jednego z pierwszych etapów odmrażania gospodarki otwarte zostały Urzędy Miast i Starostwa Powiatowe, pojawiły się przed nimi kolejki osób chcących zarejestrować samochód lub zgłosić jego zakup. Te czynności można wykonać jednak zdalnie bez wychodzenia z domu.

  • Co się zmienia od 30 maja?

    Premier Mateusz Morawiecki zapowiedział, że od soboty 30 maja wejdzie w życie IV etap odmrażania życia społecznego. Stosowny akt prawny został opublikowany w piątek późnym wieczorem.

    Etykiety: covid19 koronawirus

Wiadomości z regionu