Jesteś tutaj: HomeMagazynChiny wracają powoli do życia – relacja Polki

Chiny wracają powoli do życia – relacja Polki

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Magazyn sobota, 21 marzec 2020 20:23
Chiny wracają powoli do życia – relacja Polki YouTube

Chiny powoli wracają do życia po epidemii koronawirusa – w tym kraju chorych jest nieco ponad 6 tys. obywateli, ale to daleka liczba do około 60 tys. zarażonych, jak to bywało jeszcze kilka tygodni temu. Jest to też kilka razy mniej niż np. we Włoszech, gdzie chorych jest ponad 42 tys. O tym jak wygląda życie w Chinach opowiada na swoim wideo blogu MailenInChina, która zwraca się też do swoich rodaków w Polsce z apelem.

Nadal w Chinach obowiązkowe jest przemieszczanie się w masce ochronnej, przy wejściu do marketów mierzona jest temperatura ciała. Wchodząc do autobusu musimy zeskanować indywidualny QR Code, który w przypadku stwierdzenia, iż pojazdem podróżowała osoba chora, pozwoli szybko ustalić kto mógł się zarazić. Więcej na materiale poniżej:

 

 

Autorka wideo bloga apeluje też do Polaków o przestrzeganie zasad kwarantanny i unikania skupisk, aby w Polsce nie doszło do takiej sytuacji, jaka miała miejsce w szczycie epidemii w Chinach.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu