Jesteś tutaj: HomeKruszwicaKruszwica doczekała się nowego rekordu w zbiórce WOŚP

Kruszwica doczekała się nowego rekordu w zbiórce WOŚP

Napisane przez  Przemysław Bohonos Opublikowano w Kruszwica wtorek, 12 styczeń 2016 02:26

Tegoroczna zbiórka Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy za nami. Efektem ciężkiej pracy wolontariuszy i zaangażowania jest nowy rekord w zbiórce funduszy.

Kierująca kruszwicką kulturą Barbara Biczkowska może mieć powody do zadowolenia. Ubiegłoroczny rekord w zbiórce WOŚP na terenie Kruszwicy został pokonany.

 

Blisko czterdziestu wolontariuszy od rana kwestowało w najważniejszych miejscach miasta i gminy. Łącznie do godziny 20:00 udało się uzbierać 19293 złote i 23 grosze. 

 

Kruszwicką zbiórkę uatrakcyjniła część artystyczna.  W tym roku Centrum Kultury i Sportu "Ziemowit" postawił na lokalne zespoły muzyczne. Oprócz sekcji wokalnej instytucji na scenie zagościł  Nie-Toperz, Ostatnie Takie Trio oraz Coral.

 

Komentarze

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Moje wystapienie do ministra infrastruktury w sprawie drogi S-10:

 

Szanowny Panie Ministrze!
Na posiedzeniu Parlamentarnego Zespołu ds. Budowy Drogi S10, które odbyło się w dniu 13 lutego, pytałem kiedy można spodziewać się złożenia przez GDDKiA wniosku do Eurostat, w sprawie zaopiniowania realizacji w formule PPP odcinka Bydgoszcz – Toruń tej drogi ekspresowej, z uwagi na wskazanie uzyskania takiej opinii przez Radę Ministrów jako warunku koniecznego.
 

Cala interpelacja

Wiadomości z regionu