Jesteś tutaj: HomeKruszwicaPaweł Olszewski pyta o inwestycje, które przed wyborami obiecał w Kruszwicy i Kobylnikach

Paweł Olszewski pyta o inwestycje, które przed wyborami obiecał w Kruszwicy i Kobylnikach

Napisane przez  Przemysław Bohonos Opublikowano w Kruszwica środa, 06 styczeń 2016 21:01

Poseł Platformy Obywatelskiej Paweł Olszewski jeszcze jako wiceminister infrastruktury i rozwoju obiecał szereg inwestycji w regionie m.in. w Kobylnikach, a także Kruszwicy. Dzisiaj już jako opozycja pyta o los tych inwestycji.

Przypomnijmy, że obietnice te zostały przedstawione w połowie września w gabinecie Burmistrza Kruszwicy Dariusza Witczaka. Posłowi towarzyszył wiceprzewodniczący Rady Miejskiej oraz działacz Platformy Obywatelskiej Artur Grobelski. Podczas spotkania Burmistrz Kruszwicy Dariusz Witczak przypomniał, że newralgicznym miejscem jest odcinek między Kruszwicą a Kobylnikami.

 

-Pozwolę sobie przypomnieć, że wydarzyło się tam wiele nieszczęśliwych zdarzeń- mówił w połowie września włodarz.

 

Zgodnie z deklaracjami trasa między Kruszwicą, a Kobylnikami została włączona do Programu Likwidacji Miejsc Niebezpiecznych. Przebudowa drogi miała wynieść 17 mln złotych. Padła również obietnica dotycząca modernizacji niebezpiecznego skrzyżowania na Osiedlu Zagople przy trasie nr 412. Na ten cel miało zostać przeznaczone 5 milionów złotych.

 

Tymczasem po przegranej swojego ugrupowania Paweł Olszewski jako poseł opozycyjnej Platformy Obywatelski kieruje za pośrednictwem Marszałka Sejmu pytania w sprawie m.in.kruszwickich inwestycji. Poseł chce wiedzieć, jak wygląda ich realizacja oraz na jakim są one etapie.

 

Komentarze

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu