Jesteś tutaj: HomeInowrocławUczcili pamięć ze złamaniem prawa?

Uczcili pamięć ze złamaniem prawa?

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 11 styczeń 2013 19:14
Wideo reportaż z 5 stycznia

W ubiegłą sobotę Inowrocław świętował 94 rocznicę wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Grupa kibiców Zawiszy Bydgoszcz, aby uświetnić to wydarzenie odpaliła race świetlne i wzniosła okrzyk ,,Cześć i chwała bohaterom!”. Dostaliśmy informację, że śledztwo w tej sprawie prowadzi inowrocławska policja.

 

Kilka osób zostało już przesłuchanych, według naszych informacji najprawdopodobniej przyczyną prowadzonego postępowania jest nielegalne odpalanie rac. Wygląda na to, że w Polsce nie można okazywać wdzięczności naszym bohaterskim przodkom – napisał w serwisie społecznościowym Rafał Cyms, współorganizator inowrocławskich obchodów, a zarazem wnuk kapitana Pawła Cymsa, który w 1919 roku dowodził walkami o Inowrocław – Tym zajmuje się nasza policja zamiast ścigać przestępców – komentuje Cyms.

 

Najwidoczniej inowrocławska policja nie ma nic do roboty i się takimi rzeczami zajmuje – powiedział nam poseł PiS Kosma Złotowski, który jeżeli zostaną postawione komukolwiek zarzuty w tej sprawie, to zapowiada, że podejmie interwencje.

 

Zdziwienia sprawą nie kryje także kilku radnych z Inowrocławia.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu