Jesteś tutaj: HomeInowrocławOSiR Inowrocław wyróżniony przez NSZZ Solidarność

OSiR Inowrocław wyróżniony przez NSZZ Solidarność

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 27 kwiecień 2016 19:14

W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów VIII edycji konkursu ,,Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Nagrody przyjaznym przedsiębiorstwom wręczał Prezydent RP Andrzej Duda. Wśród nagrodzonych podmiotów znalazła się spółka komunalna z Kujaw.

Uroczystość odbyła się w Belwederze. Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie prawa pracy oraz w sposób wyróżniający się szanują pracowników. Komisja certyfikacyjna bada m.in. terminowość wypłaty wynagrodzenia, niezaleganie z płatnością składek ZUS oraz również stwierdzone przez Państwową Inspekcję Pracy nieprawidłowości.

 

Wśród 21 wyróżnionych certyfikatami ,,Pracodawca Przyjazny Pracownikom” przedsiębiorstw znalazł się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Wyróżnienie z rąk prezydenta Andrzeja Dudy odebrała dyrektor Wiesława Pawłowska, której towarzyszyli przedstawiciele NSZZ Solidarność z Inowrocławia.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Finał okręgowego Pucharu Polski przyniósł emocję za cały sezon

  Unia Janikowo zdobywcą okręgowego Pucharu Polski – w nagrodę zespół z Kujaw w przyszłym tygodniu zmierzy się w rozgrywkach Pucharu Polski na szczeblu centralnym z I ligowym Zagłębiem Sosnowiec. W finale Unia pokonała we Włocławku Zawiszę Bydgoszcz.

 • Wychowanek Zawiszy trafił do Niemiec

  Adrian Małachowski przygodę z piłką nożną rozpoczynał w Zawiszy, jako młody adept piłkarski urodzony w Bydgoszczy. Później trafił do juniorów Legii Warszawa, tego lata został kupiony przez 3 ligowy 1. FC Magdeburg. Małachowski występuje głównie na pozycji defensywnego pomocnika.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • Prezydent Andrzej Duda rozpoczyna II kadencję

  W czwartek 6 sierpnia na sali plenarnej Sejmu odbyło się uroczyste posiedzenie Zgromadzenia Narodowego, w czasie którego prezydent Andrzej Duda złożył ślubowanie, tym samym rozpoczynając swoją drugą kadencję w roli głowy państwa. Zgromadzenie przebiegało jednak w dość specyficznej atmosferze, nie tylko z powodu założonych masek z uwagi na sytuację epidemiczną.

 • Wesela bez dziadków

  W maseczkach i bez seniorów – tak według nowych zasad będą bawić się goście - pisze czwartkowa "Rzeczpospolita". Wiceminister rozwoju Olga Semieniuk zapowiada, że nowe wytyczne pojawią się jeszcze w tym tygodniu, a w życie wejdą najpewniej niezwłocznie.

  Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu