Jesteś tutaj: HomeInowrocławOSiR Inowrocław wyróżniony przez NSZZ Solidarność

OSiR Inowrocław wyróżniony przez NSZZ Solidarność

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 27 kwiecień 2016 19:14

W ubiegłym tygodniu w Warszawie odbyła się uroczystość wręczenia certyfikatów VIII edycji konkursu ,,Pracodawca Przyjazny Pracownikom”. Nagrody przyjaznym przedsiębiorstwom wręczał Prezydent RP Andrzej Duda. Wśród nagrodzonych podmiotów znalazła się spółka komunalna z Kujaw.

Uroczystość odbyła się w Belwederze. Celem konkursu jest promowanie pracodawców, którzy wyróżniają się w stosowaniu dobrych praktyk w zakresie prawa pracy oraz w sposób wyróżniający się szanują pracowników. Komisja certyfikacyjna bada m.in. terminowość wypłaty wynagrodzenia, niezaleganie z płatnością składek ZUS oraz również stwierdzone przez Państwową Inspekcję Pracy nieprawidłowości.

 

Wśród 21 wyróżnionych certyfikatami ,,Pracodawca Przyjazny Pracownikom” przedsiębiorstw znalazł się Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. Wyróżnienie z rąk prezydenta Andrzeja Dudy odebrała dyrektor Wiesława Pawłowska, której towarzyszyli przedstawiciele NSZZ Solidarność z Inowrocławia.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

IMG 20200117 135511 1

20 stycznia 1920 - wkroczenie wojsk polskich do Bydgoszczy

22 stycznia 1920 - oficjalne przyłaczenie Bydgoszczy do Polski

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Protesty rolników – najpopularniejszymi materiałami w 2020 roku

    Portal Kujawski dość duży nacisk kładzie na multimedia, stąd też wiele naszych publikacji ubogaconych jest o dodatkową relacje filmową. Prezentujemy najpopularniejsze materiały z minionego 2020 roku.

  • Ponad 100 tys. mieszkańców kujawsko-pomorskiego było zakażonych COVID-19

    W czwartek 21 stycznia stwierdzono 729 nowe zakażenia COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim, po uwzględnieniu tej liczby mamy łącznie od marca ubiegłego roku ponad 100 tys. zakażonych. W rzeczywistości liczba ta jest kilka razy wyższa, bowiem jak zaznaczają eksperci, klinicznie udaje się potwierdzić mniejszość zakażeń, bowiem wiele osób przechodzi COVID-19 bezobjaowo. Od początku pandemii zmarło w naszym województwie 2065 osób, granica 2 tys. została przekroczona we wtorek 19 stycznia.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu