Jesteś tutaj: HomeInowrocławPolicjanci wspierają rzucanie palenia

Policjanci wspierają rzucanie palenia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 14 listopad 2012 21:30

Trzeci czwartek listopada to od 1991 roku Światowy Dzień Rzucania Palenia. Do tej akcji włączają się także policjanci z Inowrocławia.

 

Pamiętajmy, że od listopada 2010 roku  na przystankach autobusowych, dworcach autobusowych, lotniskach oraz także na niewydzielonej części lokalów rozrywkowych obowiązuje zakaz palenia tytoniu. Za jego złamanie grożą mandaty.

 

W czwartek policjanci z Inowrocławia będą jednak bardziej pobłażliwi i zamiast karania mandatami będą stosować pouczenie i przypominać o obowiązujących przepisach prawa w tej kwestii.

 

Nasza redakcja z kolei zachęca tego dnia do refleksji nad szkodliwością dla zdrowia, którą powoduje palenie tytoniu.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Co się odwlecze to nie uciecze

    Derbami Zawisza – Chemik niebiesko-czarni mieli rozegrać pierwszy po latach przerwy mecz na stadionie Zawiszy przy ulicy Gdańskiej – mecz planowany był na inauguracje rundy wiosennej w marcu. Do meczu jednak nie doszło z uwagi na epidemię COVID-19, z powodu której w IV lidze nie rozpoczęto nawet rundy wiosennej. Los chciał, że Zawisza podejmie Chemika na inaugurację sezonu 2020/2021.

    Etykiety: piłka nożna
  • Kolejny dobry występ nadziei polskiego tenisa z Kujaw

    We Wrocławiu odbyły się zawody w tenisie juniorskim do lat 18. Dobry występ odnotowała na nich Zuzanna Szczepańska, uczennica II LO w Inowrocławiu, która wywalczyła dwa medale. Dla

    Szczepańskiej było to pożegnanie z rozgrywkami juniorskimi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu