Jesteś tutaj: HomeInowrocławKruszwica zaprasza mieszkańców regionu na majówkę

Kruszwica zaprasza mieszkańców regionu na majówkę

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 30 kwiecień 2014 18:30

Przed nami kilka dni majowego wypoczynku w długi weekend. Warto rozważyć spędzenie tych dni na Kujawach, a dokładniej w gminie Kruszwica, w której zaczynała się historia naszego kraju.

W czwartek Nadgoplański Oddział PTTK zaprasza na rajd rowerowy trasą: Kruszwica-Grodztwo-Gocanowo-Gocanówek-Chełmce-Janocin-Tarnowo-Bródki-Kruszwica. Szersze informacje dotyczące rajdy udzielane są pod numerem telefonu – (52)3515303.

 

Na sobotę zaplanowano natomiast koncert reggae w amfiteatrze Centrum Kultury i Sportu ,,Ziemowit”. Rozpocznie się on występu laureatów konkursu ,,Nadgoplańskie Nutki” o godzinie 16:30. Na dobre granie rozpocznie się o godzinie 20:00, gdy na scenie pojawić się ma zespół Farben Lehre, dwie godziny później zagra Mesajah, a od godziny 23:00 rozpocznie się nocna zabawa taneczna.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu