Jesteś tutaj: HomeInowrocławZamiast łącznika powstanie nietypowe połączenie drogowe

Zamiast łącznika powstanie nietypowe połączenie drogowe

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 15 kwiecień 2014 19:36

Urząd Miasta Inowrocławia podsumował konsultacje społeczne dotyczące przebiegu łącznika, który miał powstać w centrum miasta. Udział w konsultacjach wzięło tylko około 200 mieszkańców, którzy w większości opowiedzieli się za koncepcją przedstawioną na mapce.

Przyjęta koncepcja zbytnio nie poprawi wydolności ruchu w centrum Inowrocławia. Wedle wstępnej koncepcji ulica Wojska Polskiego miała zostać wydłużona aż do ulicy Poznańskiej. Pojawił się jednak problem z dogadaniem z Generalną Dyrekcją Dróg Krajowych i Autostrad w sprawie przebudowy skrzyżowania przy ulicy Poznańskiej, co uniemożliwiło realizację tej inwestycji.

 

Ratusz obawiając się utraty środków unijnych zaproponował zatem drugi wariant, który dano pod konsultacje mieszkańcom. Ci jednak zbytnio z tego prawa głosu nie skorzystali, o czym świadczy bardzo niska frekwencja.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu