Jesteś tutaj: HomeInowrocławRowerowo jesteśmy w tyle

Rowerowo jesteśmy w tyle

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 23 październik 2012 14:37

W tym roku na budowę nowych ścieżek rowerowych miasto wydatkować chce lekko ponad 66 tys. złotych pozwoliło to na oddanie do użytku 400 metrowego odcinka ścieżki pomiędzy ulicami Ludwika Błażka i alei 800-lecia Inowrocławia.

 

 

Rowerzyści mają powody do narzekania, gdyż 400 metrowa inwestycja nie imponuje. Nie wiele lepiej ma być jak się dowiadujemy także w przyszłych latach.

 

 

Skoro jesteśmy uzdrowiskiem, to budowa ścieżek rowerowych powinna być priorytetem. Nie może być tak, że roczne inwestycje zamykają się w kwocie 66 tysięcy złotych – komentuje radny Gustaw Nowicki, który wiosną interpelował o utworzenie wypożyczalni rowerów. Ten pomysł władze miasta oceniły negatywnie, tłumacząc to małą ilością ścieżek drogowych. I tu koło się zamyka.

 

 

Czy Państwa zdaniem Inowrocław powinien większy priorytet poświęcić temu, aby stać się przyjaznym dla rowerzystów? Zapraszamy do dyskusji i na nasze blogi. Do tematów rowerowych wrócimy.

 

Więcej w tej kategorii: Inwestycje w Kruszwicy »

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

IMG 20200117 135511 1

20 stycznia 1920 - wkroczenie wojsk polskich do Bydgoszczy

22 stycznia 1920 - oficjalne przyłaczenie Bydgoszczy do Polski

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Protesty rolników – najpopularniejszymi materiałami w 2020 roku

    Portal Kujawski dość duży nacisk kładzie na multimedia, stąd też wiele naszych publikacji ubogaconych jest o dodatkową relacje filmową. Prezentujemy najpopularniejsze materiały z minionego 2020 roku.

  • Ponad 100 tys. mieszkańców kujawsko-pomorskiego było zakażonych COVID-19

    W czwartek 21 stycznia stwierdzono 729 nowe zakażenia COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim, po uwzględnieniu tej liczby mamy łącznie od marca ubiegłego roku ponad 100 tys. zakażonych. W rzeczywistości liczba ta jest kilka razy wyższa, bowiem jak zaznaczają eksperci, klinicznie udaje się potwierdzić mniejszość zakażeń, bowiem wiele osób przechodzi COVID-19 bezobjaowo. Od początku pandemii zmarło w naszym województwie 2065 osób, granica 2 tys. została przekroczona we wtorek 19 stycznia.

    Etykiety: covid19

Wiadomości z regionu