Jesteś tutaj: HomeInowrocławStarostwo funduję nagrody w komercyjnej krzyżówce

Starostwo funduję nagrody w komercyjnej krzyżówce

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław czwartek, 03 kwiecień 2014 12:32

Na ostatniej stronie ,,Tygodnika Powiatu i Gmin” w ramach ,,Relaksu na wiosnę” redakcja przygotowała krzyżówkę. Co może się rzucać w oczy, to informacja o atrakcyjnych nagrodach, które ufunduje Starostwo Powiatowe w Inowrocławiu. Nie jest napisane jednak jakie to będą nagrody.

Dystrybuowany bezpłatnie tygodnik na terenie powiatu uważany jest przez wielu jak biuletyn informacyjno-propagandowy starostwa. Wszystko z powodu dość dużej liczby artykułów sponsorowanych autorstwa starostwa. W pierwszym półroczu 2013 roku było ich ponad 121, co jest wynikiem robiącym wrażenie.

 

Cały czas formalnie ten tygodnik jest jednak przedsięwzięciem komercyjnym. Stąd też fundowanie nagród przez starostwo, z pieniędzy podatników, może budzić niesmak.

 

To co jednak w dużych miastach byłoby nie do pomyślenia, w przypadku Inowrocławia i powiatu inowrocławskiego już na nikim większego wrażenia nie robi. Bo co ma bowiem jedna gazetka, przy całym ,,imperium medialnym” inowrocławskiego Urzędu Miasta?

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu