Jesteś tutaj: HomeInowrocławCzy Zbigniew Ziobro zajmie się inowrocławskimi standardami?

Czy Zbigniew Ziobro zajmie się inowrocławskimi standardami?

Napisane przez  Łukasz Religa Opublikowano w Inowrocław wtorek, 25 marzec 2014 22:39

W czasie konferencji prasowej w Bydgoszczy, na której prezes Solidarnej Polski Zbigniew Ziobro prezentował listy wyborcze swojej partii, postanowiliśmy zadać mu pytanie co sądzi o wydawaniu publicznych pieniędzy na programy promujące inowrocławskie władze w telewizji kablowej oraz odmawiania przez ratusz podania kosztów tego przedsięwzięcia.

 

Siedzący obok Zbigniewa Ziobro lider listy wyborczej, a zarazem wiceprezydent Inowrocławia Ireneusz Stachowiak podkreślał, że Solidarna Polska jest ugrupowaniem, które niesie nową jakość dla polskiej polityki.

 

Odnosząc się do nowej jakości pytaliśmy, czy opiera się ona o to, że współrządząca Inowrocławiem Solidarna Polska zamierza dalej akceptować sytuację, gdy za pieniądze publiczne prowadzona jest promująca ratusz audycja w telewizji kablowej, a dziennikarzom oraz radnym nie chce się ujawnić kosztów tego przedsięwzięcia.

 

- Czy wpłynie pan w jakiś sposób na struktury, aby opinia publiczna poznała te koszty, bo drwi się z dziennikarzy w Inowrocławiu? – pytaliśmy.

 

- Nie znam sprawy, więc ciężko mi to wyjaśnić. To wymagało by wcześniejszej rozmowy, abym poznał wszystkie szczegóły – odniósł się Zbigniew Ziobro do sprawy.

 

Inowrocławski ratusz pytany przez dziennikarzy zasłania się tajemnicą handlową. Natomiast radnym odpisuje na interpelacje nie na temat. Licząc, że w tak małym mieście opozycja nie będzie miała determinacji, aby walczyć o informację publiczną przed sądem.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu