Jesteś tutaj: HomeInowrocławRadny zarzuca prezydentowi pisanie na niego donosów

Radny zarzuca prezydentowi pisanie na niego donosów

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 25 marzec 2014 20:34

Radny Jacek Olech zarzuca prezydentowi Ryszardowi Brejzie pisanie na niego doniesień do prokuratury oraz wykorzystywanie do walki z opozycją utrzymywanego za miejskie pieniądze portalu informacyjnego.

Wczoraj na portalu prowadzonym przez Kujawskie Centrum Kultury (podmiot należący do miasta i podległy prezydentowi Ryszardowi Brejzie) poinformował, że prokuratura prowadzi postępowanie w sprawie złożenia fałszywych oświadczeń majątkowych przez jednego z radnych. W informacji nie pojawiło się jednak nazwisko żadnego radnego.

 

Dzisiaj radny Jacek Olech informuje, że prezydent miasta stoi za donosami przeciwko niemu kierowanymi do prokuratury. Miejski radny w tej sprawie wydał oświadczenie w którym czytamy:

Dziękuję anonimowemu dla mnie, politycznemu sympatykowi Ryszarda Brejzy, za skierowanie do Prokuratury bezpodstawnych oszczerstw dotyczących moich oświadczeń majątkowych. Zawarte w tym anonimowym doniesieniu informacje świadczą o absolutnym braku wiedzy w przedmiocie praw majątkowych i procedurach prowadzonej działalności gospodarczej. Dziękuję również Panu Brejzie za powtórne doniesienie w tej sprawie. W wyniku tych doniesień mogłem bowiem zaprezentować jednoznaczne dowody w sprawie.

 

Olech wyjaśnia, że postępowań prowadzonych przez prokuraturę się nie boi, bo nie ma nic na sumieniu, co udowadniał w przeszłości, w przypadku podobnych doniesień - Przedstawione w odpowiedzi na te doniesienia dokumenty źródłowe w pełni potwierdziły prawidłowość mojego postępowania i prawdziwość złożonych oświadczeń majątkowych – informuje Jacek Olech.

 

Przywołane zaś informacje na ten temat w uzależnionym od Brejzy portalu internetowym (prowadzonym za pieniądze podatników) przypominają putinowską nieomylność w kolejnej agresji i styl epistolografii samego mistrza i gospodarza miejskiego ratusza – kończy radny.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu