Jesteś tutaj: HomeInowrocław,,Bez kobiet Inowrocław nie miałby sensu”

,,Bez kobiet Inowrocław nie miałby sensu”

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław sobota, 08 marzec 2014 14:46

Przedstawiciele Ruchu Nowy Inowrocław kontynuowali w tym roku swoją tradycję obdarowywania napotkanych na ulicach pań kwiatami.

Chcieliśmy w ten sposób powiedzieć paniom, że Inowrocław bez kobiet nie miałby sensu – wyjaśnia Marcin Wroński - Życzyliśmy mieszkankom naszego miasta dużo zdrowia, sukcesów, zadowolenia, ale przede wszystkim pracy. W inowrocławskim Urzędzie Pracy zarejestrowanych jest ponad 8,5 tys. bezrobotnych kobiet. Pomoc w odnalezieniu się na rynku pracy to najważniejsze zadanie, które powinny postawić przed sobą lokalne władze.

 

Ruch Nowy Inowrocław podkreśla jednak, że o kobietach powinno się pamiętać cały czas, a nie tylko przez jeden dzień w roku.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu