Jesteś tutaj: HomeInowrocławSwoim 1% podatku wesprzyj rozwój małej Ojczyzny

Swoim 1% podatku wesprzyj rozwój małej Ojczyzny

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 03 marzec 2014 13:46

W roku 2012 prawie połowa podatników skorzystała z prawa przekazania 1% podatku na którąś z organizacji pozarządowych. Zachęcamy Państwa do świadomego wspierania pożytku publicznego, a w pierwszej kolejności do rozważenia wsparcia dzieła, które odbywa się na terenie naszego powiatu.

W powiecie inowrocławskim status organizacji pożytku publicznego ma 15 podmiotów. Wśród nich znajduje się klub sportowy Unia Gniewkowo, Towarzystwo Gimnastyczne ,,Sokół”, czy Kalwaria Pakoska.

 

Pełna lista w raz z numerami KRS:

 

Źródło: Ministerstwo Pracy i Pomocy Społecznej

 

Żeby wesprzeć daną organizację 1% podatku dochodowego, przy rozliczaniu PIT należy podać jej nazwę oraz numer KRS 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Dobry weekend dla bydgoskich klubów w IV lidze

  8 i 9 sierpnia rozegrana została 2 kolejna IV ligi kujawsko-pomorskiej. Liderami po dwóch meczach są z kompletem punktów Włocłavia Włocławek i Sportis Łochowo. Swoje mecze wygrali także Zawisza i Chemik.

 • Sportis Business Club zainaugurował działalność

  W ubiegłym tygodniu działalność oficjalnie zainaugurował w Osielsku Sportis Business Club. Celem Business Clubu jest wsparcie finansowe dla rozwoju klubu piłkarskiego Sportis, który występuje na boisku w Łochowie. Drużyna seniorów awansowała w poprzednim (zakończonym szybciej z powodu COVID-19) sezonie do IV ligi.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • 15 sierpnia 1920 – to ważna data domykająca klamrę

  100. rocznica Bitwy Warszawskiej to na pewno szczególne obchody Święta Wojska Polskiego, nie tylko z powodu jubileuszowej rocznicy, ale też tego, że świętowanie zostało ograniczone przez pandemię COVID-19 – dzisiaj nie odbędzie się w Warszawie coroczna uroczysta defilada, także lokalne uroczystości przesunięto na inne dni. Z drugiej strony, może z powodu znacznie uboższej otoczki, mamy więcej czasu na przemyślenie sedna, a jest co poddać refleksji.

 • Jedna noc wstrząsnęła życiem wielu

  W nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 przez część kraju przeszły nawałnice, które wyrządziły ogromne szkody, najbardziej poszkodowana okazała się gmina Sośno w powiecie sępoleńskim, ale żywioł szkody wyrządził w kilku powiatach naszego województwa. Zerwane dachy zakryte prowizorycznymi plandekami, czy nawet tygodnie bez dostępu do prądu. Tak wyglądała północno-zachodnia część naszego województwa przed trzema laty.

Wiadomości z regionu