Jesteś tutaj: HomeInowrocławUciekinier ze złotnickiego komisariatu zatrzymany

Uciekinier ze złotnickiego komisariatu zatrzymany

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław niedziela, 16 luty 2014 19:49

W niedzielę policjanci ze Złotnik Kujawskich zatrzymali ponownie 28-letniego mężczyznę, który w piątek w czasie przesłuchania zbiegł z komisariatu policji.

Mężczyznę zatrzymali w piątek policjanci z powodu zniszczenia mienia i stosowania gróźb karalnych. W czasie przesłuchania na komisariacie w Złotnikach Kujawskich dokonał on ucieczki. Szczegóły tego zdarzenia nie są znane.

 

Postawiono na nogi policjantów z całej gminy, a informację o poszukiwanym rozesłano w Polskę. Funkcjonariusze zaczęli przeczesywać w szczególności gminę Złotniki Kujawskie, gdzie w jednym z mieszkań znaleziono zbiega.

 

Policjanci podejrzewają, że przyczyna ucieczki mogły być inne grzechy jakie ma  28-latek na sumieniu.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu