Jesteś tutaj: HomeInowrocławRadna walczy o przebieralnie przy ,,Lodoladni „

Radna walczy o przebieralnie przy ,,Lodoladni „

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 11 luty 2014 16:59

Cieszące się dużym zainteresowaniem inowrocławian w okresie ferii lodowisko ,,Lodolandia” ma jeden mankament. Brakuje przebieralni i w okresie opadów śniegu pozostawione na ławeczkach obuwie moknie. Z tego powodu radna Magdalena Łośko interpeluje do prezydenta Inowrocławia o wydzielenie pomieszczenia na przebieralnie.

 Przebieralnia mogła by powstać na obiekcie pobliskiej pływalni.

 

W obecnej sytuacji korzystający z lodowiska przebierają się na udostępnionych ławeczkach pod tzw. gołym niebem. W przypadku opadów śniegu pozostawione obuwie i rzeczy mokną. Dzieci i młodzież nie mają warunków do ewentualnej zmiany odzieży – pisze radna Magdalena Łośko do prezydenta Inowrocławia - Warto w takiej sytuacji zastanowić się nad możliwością wydzielenia niewielkiego pomieszczenia ze stojącego obok budynku Pływalni Wodny Park, bądź zamontowania niewielkiego zadaszenia w bliskim sąsiedztwie lodowiska w miejscu ławek. Takie rozwiązanie na pewno wpłynie na poprawę komfortu dla korzystających z lodowiska.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu