Jesteś tutaj: HomeInowrocławAplikacja dla mieszkańców Kruszwicy na Androida

Aplikacja dla mieszkańców Kruszwicy na Androida

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 03 luty 2014 13:54

Posiadacze smartphone oraz tabletów z systemem operacyjnym Android mogą już pobierać specjalną aplikację, która poinformuje ich o ważnych wydarzeniach w gminie Kruszwica oraz powiadomi o niebezpieczeństwach.

Aplikacja ,,Kruszwica” jest uzupełnieniem systemu SISSMS, który na terenie tej gminy funkcjonuje już dłuższy czas. W tym przypadku mieszkańcy po za suchą treścią sms otrzymywać będą także wiadomości uzupełnione o obrazki, filmy oraz materiały audio. Nadal głównym celem systemu będzie informowanie o niebezpieczeństwach, władze gminy planują jednak także informować o ważniejszych wydarzeniach kulturalnych.

 

Aplikację można pobrać po przez zeskanowanie umieszczonego na plakacie kodu QR lub pod linkiem – komunikator.sisms.pl 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu