Jesteś tutaj: HomeInowrocławRaperzy z całej Polski zjechali się do Inowrocławia, aby pomóc Centkowi

Raperzy z całej Polski zjechali się do Inowrocławia, aby pomóc Centkowi

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław niedziela, 02 luty 2014 17:04

W sobotę nad inowrocławską halą sportową odbył się zorganizowany przez kibiców Zawiszy koncert charytatywny, z którego dochód przeznaczony będzie na pomoc Centkowi, kibicowi, który w czasie listopadowego meczu z Widzewem Łódź stracił oko.

Koncert przyciągnął kilkaset osób, które  kupić musiały specjalne cegiełki. W czasie koncertu prowadzone były także licytacje.

 

- Zawiszacy zawsze razem – skandowali kibice przed rozpoczęciem koncertu.

 

Centek stracił oko w wyniku interwencji policji, która użyła broni gładkolufowej. Jest to jednak przede wszystkim osobista tragedia, gdyż nie będzie mógł już kontynuować swojej pracy zawodowej.

 

Wydarzenia z meczu z Widzewem nie zostały do dzisiaj wyjaśnione. Na wniosek kibiców sprawę bada Komenda Główna Policji. Zapewne bardzo pomocny dla wyjaśnienia wątpliwości byłby monitoring stadionowy, z którego nagrania jak się okazuje zaginęły. 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Pierwsze osoby w kujawsko-pomorskim zaszczepione drugą dawką

    Pierwsze szczepienia odbyły się w naszym województwie, jak w całej Unii Europejskiej, 27 grudnia 2020 roku. Było to jednak dopiero zaszczepienie jedną dawką, a jak uważają eksperci, dla zbudowania odporności potrzeba dwóch dawek. Dzień 18 stycznia 2021 roku, to z kolei symboliczna data, gdy w naszym województwie zaszczepiono pierwsze osoby drugą dawką.

  • Nasze województwo z jedną z najwyższych pul z Regionalnego Programu Operacyjnego

    W latach 2021-2027 do Polski w ramach funduszy strukturalnych trafi ponad 350 mld zł, podobnie jak w poprzednich perspektywach unijnych, część tej puli trafi do każdego województwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił wstępne założenia polityki spójności na lata 2021-2027.

    Etykiety: Unia Europejska

Wiadomości z regionu