Jesteś tutaj: HomeInowrocławOpozycja pyta kiedy prezydent otworzy propagandowe radio

Opozycja pyta kiedy prezydent otworzy propagandowe radio

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław niedziela, 02 luty 2014 14:47

W sobotę wystartował nowy portal poświęcony Inowrocławiu. Od pozostałych różni się on jednak tym, że jest prowadzony za pieniądze publiczne przez Kujawskie Centrum Kultury. Kiedyś PZPR miał swój organ prasowy w postaci „Trybuny Ludu”. Dziś, kilkadziesiąt lat później, mamy do czynienia z „Naszym Miastem, ratuszową telewizją i portalem – odnosi się opozycja do nowej inicjatywy medialnej.

Uważamy, że zamiast bawić się w baronów medialnych za nasze pieniądze, władza powinna zająć się młodymi mieszkańcami, którzy nie widząc perspektyw, opuszczają miasto. Pieniądze, zamiast na gazetkę, telewizję i portal, można przeznaczyć na ważniejsze cele – pisze do nas Ruch Nowy Inowrocław. W tej kwestii jednak zgodna jest cała inowrocławska opozycja, która uważa, że  prezydent nadużywa swojej władzy.

 

Chcielibyśmy zwrócić uwagę, że do pełnego „imperium medialnego” brakuje jeszcze radia. Może Pan Prezydent wystąpił już o koncesję do Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji ? Nie wiemy – pyta Nowy Inowrocław.

 

Interpelacje w sprawie kosztów funkcjonowania miejskich mediów złożył w ubiegły poniedziałek radny Andrzej Kieraj. Ratusz ma mu odpowiedzi udzielić na piśmie. 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Pierwsze osoby w kujawsko-pomorskim zaszczepione drugą dawką

    Pierwsze szczepienia odbyły się w naszym województwie, jak w całej Unii Europejskiej, 27 grudnia 2020 roku. Było to jednak dopiero zaszczepienie jedną dawką, a jak uważają eksperci, dla zbudowania odporności potrzeba dwóch dawek. Dzień 18 stycznia 2021 roku, to z kolei symboliczna data, gdy w naszym województwie zaszczepiono pierwsze osoby drugą dawką.

  • Nasze województwo z jedną z najwyższych pul z Regionalnego Programu Operacyjnego

    W latach 2021-2027 do Polski w ramach funduszy strukturalnych trafi ponad 350 mld zł, podobnie jak w poprzednich perspektywach unijnych, część tej puli trafi do każdego województwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił wstępne założenia polityki spójności na lata 2021-2027.

    Etykiety: Unia Europejska

Wiadomości z regionu