Jesteś tutaj: HomeInowrocławAktualne ceny używanych domów w Inowrocławiu

Aktualne ceny używanych domów w Inowrocławiu

Napisane przez  Domy.pl Opublikowano w Inowrocław czwartek, 30 styczeń 2014 16:25

Średnia cena domu w Inowrocławiu to 451 tys. zł – tak wynika z analizy portalu nieruchomości Domy.pl. Przeciętna stawka za metr kwadratowy wynosi 2,6 tys. zł. Najniższe kwoty zapłacimy za najmniejsze domy w mieście.

 

Ceny budynków mieszkalnych o wielkości od 100 m² do 150 m² zaczynają się od 150 tys. zł. Kwoty te wynikają nie tylko z niewielkiego metrażu, lecz także ze stanu lub wieku budynku. Najdroższe domki czekają na nabywcę gotowe do zamieszkania, w dobrym stanie; ich ceny osiągają 700 tys. zł, a w wyjątkowych przypadkach nawet 1 mln zł. Średnia stawka w tej kategorii wynosi 362 tys. zł przy 2,9 tys. zł za metr kwadratowy, co stanowi najwyższą przeciętną cenę metra kwadratowego spośród wszystkich grup.

 

Domy posiadające powierzchnię od 151 m² do 200 m² stanowią drugą pod względem wielkości kategorię ofert na inowrocławskim rynku wtórnym; razem z mniejszymi domami, które zajmują pierwsze miejsce, obejmują prawie 70% wszystkich propozycji sprzedaży. Rozpiętość cenowa jest tu niewielka: od 270 tys. zł do 700 tys. zł przy średniej kwocie 433 tys. zł. Przeciętna stawka za metr kwadratowy wynosi 2,5 tys. zł.

 

Domostwa większe niż 200 m², a mniejsze niż 250 m² mogą pochwalić się najmniejszą średnią ceną metra kwadratowego ze wszystkich grup: 2,3 tys. zł. Oferty te są tym bardziej interesujące, że skrajne stawki nie różnią się bardzo w porównaniu do poprzedniej grupy – najtańszy dom kupimy za 270 tys. zł, najdroższy za 720 tys. zł. Budynki te z reguły są gotowe do zamieszkania, wykończone, wymagające co najwyżej odświeżenia. Średnia cena za dom to 507 tys. zł.

 

Największe gmachy – od 251 m² do 300 m² – stanowią najmniejszą grupę ofert w Inowrocławiu. Wszystkie oferty dotyczą tu rezydencji o wysokim standardzie, które nie potrzebują dalszych inwestycji. Część z nich posiada możliwość przystosowania do potrzeb dwóch lub więcej rodzin albo prowadzenia działalności gospodarczej. Przeciętna stawka za dom w tej grupie wynosi 679 tys. zł, a ceny kształtują się od 400 tys. zł do 1,6 mln zł.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Pierwsze osoby w kujawsko-pomorskim zaszczepione drugą dawką

    Pierwsze szczepienia odbyły się w naszym województwie, jak w całej Unii Europejskiej, 27 grudnia 2020 roku. Było to jednak dopiero zaszczepienie jedną dawką, a jak uważają eksperci, dla zbudowania odporności potrzeba dwóch dawek. Dzień 18 stycznia 2021 roku, to z kolei symboliczna data, gdy w naszym województwie zaszczepiono pierwsze osoby drugą dawką.

  • Nasze województwo z jedną z najwyższych pul z Regionalnego Programu Operacyjnego

    W latach 2021-2027 do Polski w ramach funduszy strukturalnych trafi ponad 350 mld zł, podobnie jak w poprzednich perspektywach unijnych, część tej puli trafi do każdego województwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił wstępne założenia polityki spójności na lata 2021-2027.

    Etykiety: Unia Europejska

Wiadomości z regionu