Jesteś tutaj: HomeInowrocławPoseł rozmawiał z Komendantem Policji o remoncie komendy

Poseł rozmawiał z Komendantem Policji o remoncie komendy

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 29 styczeń 2014 20:18

Inowrocławscy policjanci pracują w nienajlepszych warunkach. Budynki komisariatu przy ulicy Toruńskiej są zbyt małe jak na potrzeby policjantów, z tego powodu poseł Krzysztof Brejza podejmuje działania w celu przejęcia i remontu  budynku po dawnym kasynie wojskowym.

W tej sprawie poseł Krzysztof Brejza spotkał się z Komendantem Głównym Policji Markiem Działoszyńskim. Na pierwszy etap remontu dawnego kasyna pozyskanego z Agencji Mienia Wojskowego w budżecie państwa znalazła się kwota 8 mln zł.

 

Komenda Główna Policji liczy, że do końca 2015 roku uda się zrealizować także drugi etap remontu.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Pierwsze osoby w kujawsko-pomorskim zaszczepione drugą dawką

    Pierwsze szczepienia odbyły się w naszym województwie, jak w całej Unii Europejskiej, 27 grudnia 2020 roku. Było to jednak dopiero zaszczepienie jedną dawką, a jak uważają eksperci, dla zbudowania odporności potrzeba dwóch dawek. Dzień 18 stycznia 2021 roku, to z kolei symboliczna data, gdy w naszym województwie zaszczepiono pierwsze osoby drugą dawką.

  • Nasze województwo z jedną z najwyższych pul z Regionalnego Programu Operacyjnego

    W latach 2021-2027 do Polski w ramach funduszy strukturalnych trafi ponad 350 mld zł, podobnie jak w poprzednich perspektywach unijnych, część tej puli trafi do każdego województwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił wstępne założenia polityki spójności na lata 2021-2027.

    Etykiety: Unia Europejska

Wiadomości z regionu