Jesteś tutaj: HomeInowrocławRozpoczął się proces matki, która zabiła swojego syna

Rozpoczął się proces matki, która zabiła swojego syna

Napisane przez  Redakcja / Życie Bydgoszczy Opublikowano w Inowrocław wtorek, 21 styczeń 2014 14:27

W kwietniu pisaliśmy o rodzinnej tragedii, która wydarzyła się przy ulicy Toruńskiej w Inowrocławiu. Policjanci w jednym z mieszkań znaleźli ciało półtorarocznego Filipa, do zabójstwa syna dość szybko przyznała się 21-letnia matka Natalia S.

Tragedia ta wstrząsnęła Inowrocławiem i całą Polską. Relacje z Kujaw przygotowały niemalże wszystkie ogólnopolskie telewizje informacyjne.

Dzisiaj w Bydgoszczy rozpoczął się proces Natalii S. Oskarżona odmówiła złożenia zeznań. Na jednym ze wcześniejszych przesłuchań kobieta przyznała, że szaliczkiem udusiła śpiące dziecko.

 

Kobieta miała zostać pozostawiona przez rodziców, którzy wyjechali na emigracje i zapomnieli o córce. Młoda kobieta mieszkała razem z babcią i wraz 1,5-rocznym Filipem utrzymywać musiały się za 770 zł emerytury, która ledwo miała starczać na opłaty.

 

Kobiecie grozi kara od 12 do 25 lat pozbawienia wolności. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu