Jesteś tutaj: HomeInowrocławWojsko buduje hangar serwisowy dla śmigłowców bojowych

Wojsko buduje hangar serwisowy dla śmigłowców bojowych

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 06 styczeń 2014 21:33

Za prawie 27 mln zł w Inowrocławiu powstanie hangar do obsługi technicznej i naprawy śmigłowców bojowych. Hangar powstanie na lotnisku wojskowym na Latkowie, ma on pozwolić na obsługę jednocześnie 6 śmigłowców.

W Inowrocławiu stacjonuje 56. Baza Lotnicza, która uczestniczy w misjach międzynarodowych polskiego kontyngentu wojskowego. Hangar ma obsługiwać śmigłowce: Mi-24, Mi-2 i słynne W-3 Sokół oraz zmodyfikowaną wersję Głuszca.

 

Przy realizacji tej inwestycji miejsca pracy znajdą mieszkańcy powiatu inowrocławskiego. Zdaniem dziennikarzy wojskowych baza w Inowrocławiu jest jedną z najbardziej perspektywicznych w Polsce.  

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu