Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocław: Więcej pociągów do Bydgoszczy mniej do Poznania i Warszawy

Inowrocław: Więcej pociągów do Bydgoszczy mniej do Poznania i Warszawy

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław niedziela, 06 październik 2013 22:15

PKP PLK opublikowało rozkład jazdy  jaki obowiązywać będzie od 15 grudnia. Więcej pociągów niż do tej pory będzie jeździć z Inowrocławia na północ kraju, mniej w kierunkach południowych.

Obecnie z Inowrocławia do Bydgoszczy jeździ 19 pociągów, od połowy grudnia będzie ich 22. Trzy pociągi więcej pojadą także bezpośrednio do Trójmiasta, aż do stacji Gdynia Główna (11 pociągów dziennie). W okresie od 28 czerwca do 30 sierpnia będą funkcjonować także bezpośrednie połączenia na Hel oraz do Łeby.

 

Mniej pociągów pojedzie jednak już do Poznania, Gniezna i Mogilna. Z 26 połączeń dziennie będą jeździć tylko 24.  Zredukowane zostaną także połączenia z Toruniem. Do stacji Toruń Główny dojeżdżają obecnie 22 pociągi dziennie, od 15 grudnia będzie ich 14. Z tego 6 składów pojedzie jeszcze dalej do stacji Toruń Wschodni, do tej pory połączeń z tą częścią Torunia nie było.

 

Zamiast dwóch pociągów dziennie do Warszawy pojedzie tylko jeden.

 

W dniach 20 grudnia, 22 grudnia 27 grudnia, 30 grudnia oraz okresie od 17 do 31 stycznia będzie jeździł także bezpośredni pociąg do Zakopanego. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Sportis Social Footbal Club na czele ligi

  W meczu 3 kolejki IV ligi Sportis Social Club w podbygoskim Łochowie pokonał wysoko Chełminiankę Chełmno, dzięki czemu z kompletem punktów (9) samodzielnie przewodniczy tabeli. Na kolejnych miejscach z 7 punktami plasuje się dla kluby z Włocławka – Włocłavia i Lider – ten drugi klub 2:0 pokonał Chemika Bydgoszcz.

  Etykiety: piłka nożna
 • Dobry weekend dla bydgoskich klubów w IV lidze

  8 i 9 sierpnia rozegrana została 2 kolejna IV ligi kujawsko-pomorskiej. Liderami po dwóch meczach są z kompletem punktów Włocłavia Włocławek i Sportis Łochowo. Swoje mecze wygrali także Zawisza i Chemik.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

 • 15 sierpnia 1920 – to ważna data domykająca klamrę

  100. rocznica Bitwy Warszawskiej to na pewno szczególne obchody Święta Wojska Polskiego, nie tylko z powodu jubileuszowej rocznicy, ale też tego, że świętowanie zostało ograniczone przez pandemię COVID-19 – dzisiaj nie odbędzie się w Warszawie coroczna uroczysta defilada, także lokalne uroczystości przesunięto na inne dni. Z drugiej strony, może z powodu znacznie uboższej otoczki, mamy więcej czasu na przemyślenie sedna, a jest co poddać refleksji.

 • Jedna noc wstrząsnęła życiem wielu

  W nocy z 11 na 12 sierpnia 2017 przez część kraju przeszły nawałnice, które wyrządziły ogromne szkody, najbardziej poszkodowana okazała się gmina Sośno w powiecie sępoleńskim, ale żywioł szkody wyrządził w kilku powiatach naszego województwa. Zerwane dachy zakryte prowizorycznymi plandekami, czy nawet tygodnie bez dostępu do prądu. Tak wyglądała północno-zachodnia część naszego województwa przed trzema laty.

Wiadomości z regionu