Jesteś tutaj: HomeInowrocławOd listopada tańsze bilety

Od listopada tańsze bilety

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 23 wrzesień 2013 16:02

Rada Miejska w Inowrocławiu przegłosowała dzisiaj projekt prezydenta Ryszarda Brejzy zmniejszający ceny biletów czasowych elektronicznych w komunikacji publicznej. Dyskusja na sesji dotyczyła głównie tego, która siła polityczna jest większym orędownikiem obniżki kosztów życia inowrocławian, w praktyce oznaczało to jednak, że wszyscy poparli obniżkę cen biletów.

Z 88zł obniżono na 78 zł cenę biletu miesięcznego imiennego zakodowanego na tzw. karcie miejskiej. O 10 zł stanieje także bilet miesięczny imienny ważny w dni robocze, z 80 zł na 70 zł. 

 

Jak uzasadniali to przedstawiciele ratusza, ukłon wobec użytkowników biletów elektronicznych ma zachęcić kolejne osoby do korzystania z nich.

 

Radni wprowadzili także bilet dwuprzejazdowy za 5 zł.

 

Nowe taryfy zaczną obowiązywać od 1 listopada.  

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

Kosma Złotowski

  • Wiceprezes ZNP zapowiada, że nie ucierpią maturzyści

    Strajk pracowników oświaty to obecnie w Polsce temat numer jeden, ale trudno się dziwić, bowiem tegoroczni maturzyści nie wiedzą nawet na czym stoją, czy dostaną dopuszczeni do egzaminów w maju. Taka sytuacja mogłaby pokrzyżować ich życiowe plany. Dzisiaj w studiu TVN24 wiceprezes Związku Nauczycielstwa Polskiego zapowiedział zmianę taktyki.

    Etykiety: strajk nauczycieli
  • Ministerstwo zachęca do pisania e-pism ogólnych

    Dla załatwienia wielu spraw urzędowych są gotowe druki formularzy, ale nie sposób przewidzieć wszystkich możliwych spraw. W takiej sytuacji możemy skierować do wybranego przez nas urzędu pismo ogólne. Do korzystania z tej możliwości w ramach korespondencji elektronicznej zachęca Ministerstwo Cyfryzacji.

Wiadomości z regionu

Śledź nas

Kontakt

Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.