Jesteś tutaj: HomeInowrocławSpotkanie seniorów w Janikowie

Spotkanie seniorów w Janikowie

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 30 sierpień 2013 16:47

We wtorkowe popołudnie w Klubie Żeglarskim ,,Kormoran” w Janikowie odbył się zjazd seniorów południowo-zachodniej części województwa kujawsko-pomorskiego. Starsi ludzie bawili się bardzo aktywnie, że można odnieść wrażenie, iż takiej energii w sobie nie mają przedstawiciele dużo młodych pokoleń.

Kochajmy się, do póki jeszcze można – od tych słów Hymnu Seniora rozpoczęło się spotkanie około 300 osób, z  Klubów Seniora z: Barcina, Szubina, Łabiszyna, Piechcina, ,Solca Kujawskiego, Jezior Wielkich, Trzemeszna, Rojewa oraz gospodarzy z Janikowa. Główną organizatorką spotkania była przewodnicząca miejscowego klubu – Lukrecja Wojciechowska.

 

Starsi ludzie nie tylko bawili się po przez tańce na lądzie, ale także skorzystali ze statku wycieczkowego ,,Janek”.

 

Seniorzy kochajmy się, bo takie chwile już nie wrócą, A jeśli nawet kiedyś wrócą, to tylko we śnie – cytując dalej Hymn Seniora. Widząc zapał do działania seniorów w naszym regionie wierzymy, że tego typu chwilę wrócą jeszcze nie raz. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu