Jesteś tutaj: HomeInowrocławKierowca autobusu pracował pod wpływem alkoholu!

Kierowca autobusu pracował pod wpływem alkoholu!

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 12 sierpień 2013 14:32

Policjanci z inowrocławskiej drogówki zorganizowali dzisiaj na terenie miasta kontrolę trzeźwości kierowców autobusów miejskich, podmiejskich oraz busów. Skontrolowano łącznie 85 kierowców, wśród nich znalazła się jedna czarna owca.

 

Badanie alkomatem wykazało wśród jednego  z kierujących 0,72 promila alkoholu we krwi. Na szczęście został poddany kontroli za nim do jego pojazdu wsiedli pasażerowie. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara 2 lat więzienia oraz utrata uprawnień do kierowania pojazdami mechanicznymi na dłuższy okres.

 

Nie wiemy dokładnie jednak, kto był pracodawcom zatrzymanego kierowcy (prosimy nie sugerować się zdjęciem autobusu miejskiego). 

 

Policjanci zapowiadają więcej tego typu kontroli. 

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu