Jesteś tutaj: HomeInowrocławOstatnia szansa na dotację w tym roku

Ostatnia szansa na dotację w tym roku

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 22 lipiec 2013 19:21

Powiatowy Urząd Pracy w Inowrocławiu przypomina, że do 31 lipca trwa nabór formularzy rekrutacyjnych do programu ,,Przedsiębiorczość szansą na rozwój regionu kujawsko-pomorskiego” kierowanego do osób bezrobotnych. Wysokość jednorazowej bezzwrotnej pomocy jaką można otrzymać to około 22 tys. zł.

Program ten jest adresowany przede wszystkim do osób które nie ukończyły 25 lat lub  są powyżej 50 roku życia. Preferowane będą także osoby długotrwale bezrobotne, kobiety, mieszkańcy wsi i małych miast oraz osoby niepełnosprawne.

 

Na pomoc w wysokości 22 tys. zł liczyć mogą 73 osoby. Każda z tych osób zostanie także przeszkolona w ramach kursu ,,ABC przedsiębiorczości”.

 

Więcej informacji można uzyskać w kancelarii Urzędu Pracy przy ulicy Mątewskiej 17 w Inowrocławiu (pok. 204 na II piętrze). Tam także od godziny 7 do 15 przyjmowane są wnioski.

 

Dokumentacja projektu oraz druki formularzy dostępne są na stronie - http://www.pupinowroclaw.pl/art/id/785.

Komentarze

Warte obejrzenia

  • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

    Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

  • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

    Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

Wiadomości z regionu