Jesteś tutaj: HomeInowrocławW powiecie inowrocławskim sytuacja epidemiczna dynamicznie się pogarsza

W powiecie inowrocławskim sytuacja epidemiczna dynamicznie się pogarsza

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław środa, 24 luty 2021 17:38

Dzisiaj w powiecie inowrocławskim stwierdzono 93 nowe przypadki zakażeń COVID-19, o 9 mniej niż w znacznie większym Toruniu. Średnia zakażeń dla ostatnich 7 dni na 100 tys. mieszkańców wzrosła w powiecie inowrocławskim do 35.

Porównywanie średnich zakażeń na 100 tys. mieszkańców, pozwala porównywać sytuację epidemiczną w ramach poszczególnych jednostek samorządu terytorialnego. W poniedziałek, gdy prezentowaliśmy tygodniowy raport ten wskaźnik dla powiatu inowrocławskiego wynosił 30, mamy zatem w ciągu zaledwie 3 dni wzrost o 5. W ubiegły poniedziałek, czyli jakieś 10 dni temu ten współczynnik wynosił zaledwie 20. Mamy zatem w powiecie inowrocławskim bardzo dużą dynamikę wzrostu.

 

W skali województwa kujawsko-pomorskiego jest ten współczynnik wynosi 26, od poniedziałku wzrósł o 1.

 

Warte obejrzenia

  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna
  • Stroje sportowe z własnym nadrukiem – gdzie zamówić?

    Drużyny i zespoły zamawiające oficjalne komplety meczowe, nierzadko spotykają się z problemem z dalszą personalizacją odzieży. Zamawianie strojów w jednym miejscu i wysyłka do specjalnej drukarni, która zrealizuje sportowe nadruki, wiąże się z dodatkowymi kosztami, które obciążają budżet klubu sportowego, szkoły, czy też kieszeni rodziców, których dziecko uczęszcza na treningi sportowe. Gdzie zatem najlepiej i najtaniej spersonalizować stroje sportowe?

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu