Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocławscy radni musieli obradować nieplanowo

Inowrocławscy radni musieli obradować nieplanowo

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 22 grudzień 2020 14:30

W ubiegłym tygodniu Rada Miejska w Inowrocławiu uchwaliła budżet miasta na 2021 rok, dzisiaj radni zdalnie połączyli się po raz kolejny, bowiem konieczne było podjęcie jeszcze dodatkowej uchwały.

 

Po uchwaleniu budżetu konieczne jest też przyjęcie uchwały o wydatkach z budżetu na kończący się rok, które z końcem roku nie wygasną, a będą kontynuowane w kolejnym. Taką uchwałę inowrocławscy radni podjęli przed tygodniem, okazało się jednak, że jedno z zadań realizowanych przez Zakład Robót Publicznych będzie kwotowo niższe, stąd też dzisiaj konieczne było przyjęcie uchwały na nowo, ze skorygowaną kwotą.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu