Jesteś tutaj: HomeInowrocławStarosta Inowrocławska zachęca do szczepienia się przeciwko COVID-19

Starosta Inowrocławska zachęca do szczepienia się przeciwko COVID-19

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław poniedziałek, 21 grudzień 2020 15:29
Starosta Inowrocławska zachęca do szczepienia się przeciwko COVID-19 Fot: Starostwo Inowrocław

Być może zgodnie z zaleceniami Komisji Europejskiej szczepienia w Polsce przeciwko COVID-19 rozpoczną się już za tydzień, masowo spodziewać możemy się ich najszybciej w połowie stycznia. Szczepienia będą nieobowiązkowe, ale część osób publicznych postanowiło zachęcać Polaków, aby z tej możliwości skorzystali. Apel w tej sprawie wyraziła starosta powiatu inowrocławskiego Wiesława Pawlowska.

- Twierdzę, że mniejszym ryzykiem będzie szczepionka, niż skutki niezaszczepienia się. Chyba już nikt nie ma wątpliwości, ze choroba jest i zbiera swoje straszne żniwo. Pandemię odczuliśmy również dotkliwie w mojej najbliższej rodzinie. Mnie osobiście ominęły jakieś drastyczne objawy, ale moich najbliższych już nie - zaznaczyła Wiesława Pawłowska.

 

Starosta Pawłowska zapowiada, że skorzysta ze szczepienia w pierwszym możliwym terminie, choć ma za sobą przechorowanie COVID-19 – A peluję do wszystkich i to całym sercem, abyśmy się zaszczepili. To będzie gest odpowiedzialności za nasze zdrowie i życie, ale też za zdrowie i życie najbliższych i wszystkich rodaków.

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu