Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocławski ratusz nadal obsługuje interesantów

Inowrocławski ratusz nadal obsługuje interesantów

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław środa, 04 listopad 2020 12:39

Od 2 listopada w wyniku uzgodnień między rządem i samorządami, administracja publiczna przechodzi na tryb zdalny. Urząd Miasta Inowrocławia zamierza nadal jednak obsługiwać mieszkańców, w przypadku chęci osobistej wizyty w ratuszu musimy się jednak umówić, ze względów bezpieczeństwa. Inowrocławski magistrat zachęca do załatwiania spraw drogą zdalną lub korespondencyjną.

 

Urząd Miasta Inowrocławia realizuje sprawy w formie korespondencyjnej, telefonicznej lub elektronicznej za pośrednictwem Platformy Usług Elektronicznych e-PUAP (www.epuap.gov.pl) oraz mailowo poprzez adres: urzad@inowroclaw.pl. Dostosowując się do nałożonych zasad bezpieczeństwa, kontakt bezpośredni możliwy jest po uprzednim telefonicznym umówieniu się.

 

Adresy i numery kontaktowe do wszystkich komórek organizacyjnych znajdują sięw Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miasta Inowrocławia (www.bip.inowroclaw.pl). Korespondencję tradycyjną można składać do skrzynki podawczej w budynku przy al. Ratuszowej 36 w dni robocze w godzinach od 7.30 do 15.30.

.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu