Jesteś tutaj: HomeInowrocławZmiana organizacji ruchu przed inowrocławskimi cmentarzami

Zmiana organizacji ruchu przed inowrocławskimi cmentarzami

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 30 październik 2020 15:14

W dniach 30 października - 3 listopada przed inowrocławskimi cmentarzami wprowadzona jest tymczasowa organizacja ruchu, co ma związek z przewidywanym większym ruchem z okazji święta zmarłych. W tym roku na nekropoliach nie będą jednak odprawiane Msze Święte z uwagi na pandemię COVID-19.

 

ul. K. Libelta
Ruch jednokierunkowy od ul. Karola Marcinkowskiego do ul. Metalowców. Jednostronny zakaz zatrzymywania od drogi do PKS do ul. Metalowców.

 

ul. Metalowców

Jednostronny zakaz zatrzymywania na odcinku od ulicy Karola Marcinkowskiego w kierunku ul. Karola Libelta, po północnej stronie jezdni.

 

ul. Młyńska

Jednostronny zakaz zatrzymywania na odcinku od ulicy Karola Marcinkowskiego w kierunku ul. Orłowskiej.

 

ul. Cmentarna

Ruch jednokierunkowy od ul. Karola Marcinkowskiego do ul. Orłowskiej. Zakaz zatrzymywania się po lewej stronie ulicy (po stronie cmentarza), na odcinku ul. Karola Marcinkowskiego do Orłowskiej.

 

ul. Karola Marcinkowskiego

Na odcinku za skrzyżowaniem z ul. Karola Libelta do cmentarza obowiązywać będzie obustronny zakaz zatrzymywania się  pojazdów za wyjątkiem istniejących zatok postojowych. Natomiast jadąc od cmentarza  do ul. Metalowców obowiązywać będzie jednostronny zakaz zatrzymywania się – po prawej stronie ww. ulicy. 

 

ul. Marulewska

Od skrzyżowania z ul. Kasztanową i Lipową do ronda przy cmentarzu będzie obowiązywał obustronny zakaz zatrzymywania się pojazdów. Dla kierunku ruchu do ul. Długiej wprowadzono tymczasowy przystanek komunikacji publicznej zlokalizowany za skrzyżowaniem z ul. Tulipanową.

 

ul. Kątna

Ruch jednokierunkowy na całej długości drogi od ulicy Lipowej do ulicy Marulewskiej oraz jednostronny zakaz zatrzymywania się.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu