Jesteś tutaj: HomeInowrocławBrathanki, Anna Rusowicz i Oceana sobotnimi gwiazdami Dni Inowrocławia

Brathanki, Anna Rusowicz i Oceana sobotnimi gwiazdami Dni Inowrocławia

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław piątek, 21 czerwiec 2013 19:38

Trwają Dni Inowrocławia, za nami dzień sportowych zmagań, a już jutro wiele się będzie działo w pod halą sportową, gdzie już czeka na inowrocławian scena koncertowa.

W piątek uczniowie z inowrocławskich szkół rywalizowali w ramach zawodów pływackich, zaś młodzież brała udział w turnieju tenisa stołowego. Jutro natomiast od rana odbywać się będzie V Ogólnopolski Festiwal Sportów Plażowych, gdzie rywalizacja odbywać się będzie w ramach dyscyplin – piłki ręcznej, siatkówki i piłki nożnej.

O godzinie 16 pod halą sportową odbędzie się ogólnopolski happ

ening w rytm wolnych serc. Jest to inicjatywa Komendy Głównej Policji, w ramach której młodzież zwróci uwagę na zagrożenie pochodzące ze strony używek.

 

Później rozpocznie się koncert zespołów: Anna Rusowicz, Brathanki i Oceania.

 

W niedzielę planowany jest mecz pomiędzy mieszkańcami Inowrocławia a miejskimi radnymi. 

Komentarze

Warte obejrzenia

 • Kujawianka i Legia Chełmża mocno mieszają w lidze (po 8 kolejkach IV ligi)

  Nowym liderem IV ligi jest Włocłavia Włocławek z dorobkiem 19 punktów, ten zespół rozegrał jednak jeden mecz więcej niż zespoły z niższych miejsc – dalej mamy Lidera Włocławek i Zawiszę Bydgoszcz z dorobkiem 17 punktów. Na 4 lokatę spadł natomiast Sporti Łochowo mający jeden punkt mniej.

 • Bramka zdobyta z przewrotki zagęściła sytuacje w IV lidze

  Po 7 kolejkach IV ligi po 16 punktów mają cztery zespoły, które przewodzą w tabeli. Dzięki najlepszemu bilansowi bramkowemu przewodniczy Lider Włocławek, dalej mamy Zawiszę Bydgoszcz, Sportis Łochowo i Włocłavię Włocławek. Pozycje samodzielnego lidera Sportis stracił po pięknej bramce zdobytej z przewrotki przez Łukasza Galanciaka. Tę bramkę można zobaczyć na naszym skrócie meczu pomiędzy Sportisem a Kujawianka Izbica Kujawska.

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Interpelacja w sprawie wsparcia dla organizatorów kongresów, konferencji, targów, wystaw i szkolen. Do przeczytania na stronie Sejmu RP - tutaj

 • GDDKiA potwierdza chęć ogłoszenia przetargu na S-10 w przyszłym roku

  Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad przedstawiła plany przetargów na 2021 roku. W tych planach znajduje się ogłoszenie przetargu na liczący dokładnie 50,4 km odcinek drogi ekspresowej S-10 Bydgoszcz – Toruń. W czerwcu minister infrastruktury w podbydgoskim Emilianowie zadeklarował, że przetarg zostanie ogłoszony na przełomie 2020 i 2021 roku.

 • Powiat aleksandrowski znajdzie się w strefie żółtej

  Ostatni tydzień to dość sporo nowych zachorowań na COVID-19 w województwie kujawsko-pomorskim – szczegółowo sytuację omówimy w jutrzejszym raporcie. Od jutra będzie obowiązywać też zaktualizowany podział na strefy z dodatkowymi obostrzeniami. Na tej liście znajdzie się od jutra powiat aleksandrowski, w którym znajduje się miasto uzdrowiskowe Ciechocinek.

Wiadomości z regionu