Jesteś tutaj: HomeInowrocław„Mister Budownictwa – Inowrocław 2020”

„Mister Budownictwa – Inowrocław 2020”

Napisane przez  UM Inowrocław Opublikowano w Inowrocław piątek, 25 wrzesień 2020 14:36
„Mister Budownictwa – Inowrocław 2020” Fot: UM Inowrocław

Prezydent Miasta Inowrocławia ogłasza XX edycję konkursu „Mister Budownictwa”. Celem konkursu jest wybór obiektu budowlanego, którego forma architektoniczna, jakość wykonania, właściwości użytkowe i nowatorskie rozwiązania techniczne predysponują go do roli „wizytówki” Inowrocławia.

Do konkursu mogą być zgłaszane obiekty budowlane zlokalizowane wyłącznie na terenie Miasta Inowrocławia, oddane do użytku w okresie od 9 listopada 2019 r. do
13 listopada 2020 r. Zgłoszenia mogą być dokonywane w następujących kategoriach: obiekty nowo wybudowane oraz adaptacje, remonty, przebudowy.

 

Zgłoszenia do konkursu dokonuje się na druku: „Zgłoszenie do konkursu”, stanowiącym załącznik do Regulaminu konkursu. Formularze zgłoszeniowe są dostępne na stronie internetowej www.inowroclaw.pl oraz w Biurze Obsługi Inwestorów, aleja Ratuszowa 33-35, pokój nr 17, e-mail: wystawa@inowroclaw.pl . Zgłoszenia do konkursu przyjmowane są do 13 listopada 2020 r.

 

Tytuł „Mister Budownictwa – Inowrocław 2020” nadany zostanie przez Kapitułę konkursu, składającą się z osób zaproszonych przez organizatora, której przewodniczy Prezydent Miasta Inowrocławia.

 

Zwycięzcy każdej kategorii otrzymają: nagrodę pieniężną w wysokości 5 000,00 złotych dla inwestora, tablicę pamiątkową z brązu do umieszczenia na nagrodzonych obiektach, statuetki dla inwestora, głównego projektanta i generalnego wykonawcy, dyplomy dla inwestora, głównego projektanta i generalnego wykonawcy, prawo używania tytułu „Mister Budownictwa - Inowrocław 2020” w materiałach promocyjno-reklamowych zwycięzcy.

 

Po raz kolejny swoją nagrodę przyznają również mieszkańcy Inowrocławia, którzy drogą elektroniczną będą mogli oddawać swoje głosy na obiekty zgłoszone do konkursu. Głosowanie odbywać się będzie po zakończeniu przyjmowania zgłoszeń. Wśród osób biorących udział w głosowaniu, rozlosowane zostaną upominki.

 

Podsumowanie konkursu, uhonorowanie laureatów i wręczenie nagród, nastąpi w terminie i formie wyznaczonej przez Kapitułę konkursu.

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

28. lstopada CZARNY DZIEŃ POLSKIEJ SŁUŻBY ZDROWIA.

 

  • Pierwsze osoby w kujawsko-pomorskim zaszczepione drugą dawką

    Pierwsze szczepienia odbyły się w naszym województwie, jak w całej Unii Europejskiej, 27 grudnia 2020 roku. Było to jednak dopiero zaszczepienie jedną dawką, a jak uważają eksperci, dla zbudowania odporności potrzeba dwóch dawek. Dzień 18 stycznia 2021 roku, to z kolei symboliczna data, gdy w naszym województwie zaszczepiono pierwsze osoby drugą dawką.

  • Nasze województwo z jedną z najwyższych pul z Regionalnego Programu Operacyjnego

    W latach 2021-2027 do Polski w ramach funduszy strukturalnych trafi ponad 350 mld zł, podobnie jak w poprzednich perspektywach unijnych, część tej puli trafi do każdego województwa w ramach Regionalnych Programów Operacyjnych. W poniedziałek premier Mateusz Morawiecki przedstawił wstępne założenia polityki spójności na lata 2021-2027.

    Etykiety: Unia Europejska

Wiadomości z regionu