Jesteś tutaj: HomeInowrocławO krok bliżej realizacji programu Mieszkanie Plus w Inowrocławiu

O krok bliżej realizacji programu Mieszkanie Plus w Inowrocławiu

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław wtorek, 22 wrzesień 2020 18:12
O krok bliżej realizacji programu Mieszkanie Plus w Inowrocławiu Fot: UM Inowrocław

We wtorek prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza podpisał porozumienie z prezesem Krajowego Zasobu Nieruchomości Bartłomiejem Dudzińskim o współpracy w zakresie wymiany informacji oraz wspierania działań KZN w zakresie realizacji inwestycji mieszkaniowych na terenie Inowrocławia.

Potencjalnym efektem podpisanego porozumienia może być podjęcie na terenie Inowrocławia inwestycji mieszkaniowych przez KZN. Krajowy Zasób Nieruchomości jest spółką skarbu państwa, stąd też realizowane przez niego inwestycje są adresowane do obywateli o ograniczonych możliwościach finansowych.

 

KZN uczestniczy również we wdrażaniu rządowego programu Mieszkanie Plus, być może zatem podpisane dzisiaj porozumienie przyczyni się do jego realizacji na terenie Inowrocławia.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu