Jesteś tutaj: HomeInowrocławPo raz 8 radni zmierzą się z mieszkancami na murawie stadionu

Po raz 8 radni zmierzą się z mieszkancami na murawie stadionu

Napisane przez  UM Inowrocław Opublikowano w Inowrocław wtorek, 30 czerwiec 2020 15:48
Po raz 8 radni zmierzą się z mieszkancami na murawie stadionu Fot: UM Inowrocław

Prezydent Miasta Inowrocławia Ryszard Brejza zaprasza na Piłkarski Festyn Rodzinny, który odbędzie się 26 lipca 2020 r. o godz. 12.00 na Stadionie Miejskim im. Inowrocławskich Olimpijczyków.

 

Festyn obfitować będzie w wiele atrakcji związanych z tematyką piłkarską, o które zadba organizator tj. Ośrodek Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu. OSiR zaprasza na turniej bubble football, pokazy freestyle football, piłkarskiego darta oraz inne gry i zabawy powiązane z piłką nożną.

 

W ramach festynu o godz. 16.00 rozegrany zostanie mecz piłkarski, w którym już po raz ósmy zmierzą się drużyny Inowrocławskich Radnych, Polityków i Urzędników oraz Reprezentacja Mieszkańców Inowrocławia. W ubiegłym roku to Mieszkańcy naszego Miasta byli lepsi i pokonali ekipę Radnych, Polityków i Urzedników, wygrywając 5:2.

 

Podobnie jak podczas poprzednich edycji meczów Reprezentację Mieszkańców Inowrocławia tworzyć będą osoby zgłaszające się indywidualnie oraz wyznaczone przez kluby osiedlowe i nie będące czynnymi zawodnikami klubów piłkarskich. O przyjęciu zawodnika do Reprezentacji Mieszkańców Inowrocławia decyduje kolejność zgłoszeń.

 

Tegoroczne zapisy do drużyn przyjmowane będą do 20 lipca 2020 r. w Ośrodku Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu przy al. Niepodległości 4, pokój 226, tel. 52 3555 355, e-mail: marketing@osir.inowroclaw.pl. Ośrodek Sportu i Rekreacji zaprasza do uczestnictwa w Piłkarskim Festynie Rodzinnym i dopingowania w meczu obu drużynom przy zachowaniu wszelkich zasad bezpieczeństwa mając na celu minimalizowanie ewentualnego zagrożenia związanego z rozprzestrzenianiem się wirusa SARS-CoV-2 tj. zachowanie dystansu społecznego, ograniczonej liczbie osób oraz obowiązkowej dezynfekcji rąk dla wchodzących i opuszczających obiekt.

 

Szczegółowe informacje na stronie www.osir.inowroclaw.pl, portalu społecznościowym www.facebook.com/osir.ino Ośrodka Sportu i Rekreacji w Inowrocławiu oraz pod nr telefonu: 52 3555 355.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Fryzjerzy, kosmetyczki, restauratorzy, hotelarze i przedstawiciele innych branż, które zostały objęte obowiązkiem wdrożenia od 1 stycznia 2021 roku kas fiskalnych on-line, mogą wnioskować o indywidualne odroczenie tego obowiązku. Więcej - Fryzjerzy, restauratorzy i hotelarze w trudnej sytuacji mogą wnioskować o przesunięcie obowiązku wdrożenia kas fiskalnych on-line

Wiadomości z regionu