Jesteś tutaj: HomeInowrocławInowrocławski ratusz przypomina o terminach związanych z głosowaniem korespondencyjnym

Inowrocławski ratusz przypomina o terminach związanych z głosowaniem korespondencyjnym

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław wtorek, 09 czerwiec 2020 12:57

Decyzją Marszałek Sejmu wybory prezydenckie odbędą się w niedzielę 28 czerwca w formie hybrydowej – zarówno tradycyjnie w lokalach wyborczych, ale też zainteresowane osoby mogą zagłosować korespondencyjnie. Żeby zagłosować korespondencyjnie trzeba jednak w najbliższych dniach wykonać pewne czynności.

 

W przypadku wyboru korespondencyjnego trybu głosowania należy pobrać wniosek dotyczący zgłoszenia zamiaru głosowania korespondencyjnego. Można to zrobić osobiście lub za pośrednictwem innej osoby w Biurze Obsługi Interesantów i Kontroli Urzędu Miasta Inowrocławia lub ze strony Biuletynu Informacji Publicznej (zakładka Wybory/Wybory Prezydenta RP zarządzone na dzień 28.06.2020 r.). Wypełniony i podpisany wniosek można złożyć osobiście lub za pośrednictwem innej osoby w Biurze Obsługi Interesantów i Kontroli Urzędu Miasta Inowrocławia (stanowisko nr 1) w godzinach urzędowania tj. od 7:30 – 15:30 do 16 czerwca br. lub wysłać pocztą (decyduje data wpływu do Urzędu Miasta Inowrocławia) – informuje Urząd Miasta Inowrocławia.

 

Inowrocławski magistrat umożliwia również osobiste, ustne zgłoszenie chęci głosowania korespondencyjnego w Biurze Obsługi Interesantów i Kontroli. Istnieje także możliwość złożenia wniosku elektronicznie poprze platformę e-PUAP pod adresem gov.pl (musimy posiadać zweryfikowany profil zaufany na tej platformie).

 

Kluczową informacją jest data 16 czerwca, do której musimy dokonać czynności związane z głosowaniem korespondencyjnym.

 

Warte obejrzenia

  • Zawisza przybliża się do III ligi

    W sobotę grała 22 kolejka IV ligi, w której zobaczyliśmy kolejne pojedynki pomiędzy klubami z grupy mistrzowskiej, walczącymi o awans do III ligi. Najciekawiej zapowiadał się mecz we Włocławku pomiędzy Liderem i liderującym w tabeli Zawiszą Bydgoszcz. Miał być to mecz na szczycie, okazał się jednak dość jednostronny.

    Etykiety: piłka nożna
  • Chemik będzie próbował włączyć się w grę o III ligę?

    W sobotę 10 kwietnia rozegraną drugą kolejkę w ramach grupy mistrzowskiej – najciekawszym meczem był pojedynek lidera Zawiszy Bydgoszcz z Włocłavią Włocławek, ten mecz nie przyniósł jednak bramek, bliżej zwycięstwa byli gospodarze, ale pod koniec pierwszej połowy rzutu karnego nie wykorzystał Kamil Żylski. Przewaga Zawiszy nad Włocłavią oraz Liderem Włocławek to 3 punkty oraz jeden mecz zaległy w zanadrzu.

    Etykiety: piłka nożna

Wiadomości sportowe

   

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

W walce o środki dla Bydgoszczy w ramach Krajowego Planu Odbudowy na drogi i pomoc przedsiębiorcom oraz likwidację zanieczyszczeń po Zachemie...

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Czwartek, 18 marca 2021

Wiadomości z regionu