Jesteś tutaj: HomeInowrocławSzpital Jurasza dementuje informacje o śmierci mieszkanki Inowrocławia z powodu koronawirusa

Szpital Jurasza dementuje informacje o śmierci mieszkanki Inowrocławia z powodu koronawirusa

Napisane przez  Ł.R. Opublikowano w Inowrocław piątek, 03 kwiecień 2020 19:12
Szpital Jurasza dementuje informacje o śmierci mieszkanki Inowrocławia z powodu koronawirusa Fot: Kaspars Misins

Wczoraj na Facebook-u prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza poinformował, że ukrywana może być przed opinią publiczną informacja o śmierci mieszkanki Inowrocławia z powodu wirusa COViD-19 w jednym z bydgoskich szpitali. Prezydent wskazywał, że brak wyjaśnienia tej sytuacji wpływa na bezpieczeństwo inowrocławian. Informację zdementował dzisiaj Szpital Uniwersytecki im. Jurasza w Bydgoszczy.

Nieoficjalnie docierają do mnie informacje, że ofiarą jest kobieta, mieszkanka Inowrocławia, ale zmarła dwa dni temu w jednym ze szpitali bydgoskich. Nie była w kwarantannie – napisał na Facebook-u prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

 

Szpital Uniwersytecki informuje:
W dniu 30 marca (poniedziałek) w godzinach popołudniowych do szpitalnego oddziału ratunkowego Szpitala Uniwersyteckiego nr 1 im. dr A. Jurasza karetka zespołu pogotowia przywiozła pacjentkę z nagłym zatrzymaniem krążenia. Pacjentka kilka godzin wcześniej zgłosiła się do Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Bydgoszczy z objawami duszności. Zespół SOR oczekiwał przyjęcia pacjentki z zachowaniem pełnych zasad bezpieczeństwa.

 


Nie udało się uratować 70-latki. W trakcie reanimacji pobrano od pacjentki wymaz, który trafił do specjalistycznego laboratorium. W środę wyniki laboratoryjne wykluczyły zachorowanie 70-latki na COVID-19.

 

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Wczoraj Ziobro i kamraci głosują z opozycją...
A prezes dzisiaj"każdy kto rozbija dzisiaj prawicę działa przeciw Polsce, przeciw polskiej rodzinie"

 

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Piątek, 26 lutego 2021
  • Zieloni chcą rozbiórki tamy we Włocławku

    Od wielu lat samorząd wojewódzki oraz rząd zapowiadają proces kaskadyzacji Wisły, w celu jej uregulowania, zapewniającego możliwość prowadzenia żeglugi towarowej. Z sił parlamentarnych najbardziej krytykuje ten kierunek działań partia Zieloni, współtworząca Koalicję Obywatelską – dzisiaj Zieloni zaprezentowali postulat idący jeszcze dalej – rozbiórki zapory wodnej we Włocławku.

  • Od dzisiaj nowe zasady zasłaniania ust i nosa

    Od soboty obowiązuje m.in. w środkach komunikacji publicznej i w miejscach ogólnodostępnych nakaz zakrywania ust i nosa przy pomocy maseczki - wynika z rozporządzenia opublikowanego w piątek w Dzienniku Ustaw.

     

Wiadomości z regionu