Jesteś tutaj: HomeInowrocławCzy inowrocławianka jest pierwszą ofiarą koronawirusa w kujawsko-pomorskim?

Czy inowrocławianka jest pierwszą ofiarą koronawirusa w kujawsko-pomorskim?

Napisane przez  Redakcja Opublikowano w Inowrocław czwartek, 02 kwiecień 2020 23:42
Czy inowrocławianka jest pierwszą ofiarą koronawirusa w kujawsko-pomorskim? Fot: cottonbro

Do tej pory w naszym województwie stwierdzono 157 przypadków zarażenia koronawirusem COVID-19, w oficjalnych statystykach nie żadnej ofiary śmiertelnej. Jeden z samorządowców twierdzi, powołując się na nieoficjalne dane, że w tym tygodniu mogło dojść do pierwszego zgonu z powodu COVID-19.

 

Nieoficjalnie docierają do mnie informacje, że ofiarą jest kobieta, mieszkanka Inowrocławia, ale zmarła dwa dni temu w jednym ze szpitali bydgoskich. Nie była w kwarantannie – napisał na Facebook-u prezydent Inowrocławia Ryszard Brejza.

 

Jak jednak stwierdza, nie jest przez służby państwowe w żaden sposób go nie poinformowały, przez co jako włodarz Inowrocławia nie może podjąć środków zwiększających bezpieczeństwo sanitarne w mieście - Wszystkie osoby z którymi miała kontakt powinny natychmiast być umieszczone w kwarantannie oraz być poddane testom. Nie wiemy od kogo mogła zakazić się i to niepokoi. W trosce o Wasze bezpieczeństwo, oczekuję na pilne, oficjalne opublikowanie bliższych informacji na ten temat. Oczekuję i domagam się – pisze dalej.

 

Komentarze

Warte obejrzenia

Wiadomości sportowe

 

 

 

 

Jan Szopiński- poseł na Sejm RP

Bydgoska policja nie jest zabawką.Nie może byc używana bez powodu i nie powinna gnebić ludzi..Takich polecen nie powinni wydawac przełozeni.. W trosce zarowno o mieszkańców jak i naszych policjantów moje wystapienie na posiedzeniu Komisji Administracji 29.06.2020..posłuchajcie...będzie pisemne stanowisko Ministra

Opublikowany przez Jana Szopińskiego Wtorek, 30 czerwca 2020

 

W sprawie interwencji policyjnych w Bydgoszczy

Wiadomości z regionu